Cezary Pazura

i

Autor: AKPA

Metamorfoza

Cezary Pazura już tak nie wygląda! Zapuścił długą brodę i wąsy

2024-04-18 14:04

Potrafilibyście wyobrazić sobie Cezarego Pazurę w roli wikinga z długą wodą i bujnym wąsem? Jeśli Wasza wyobraźnia nie sięga tak daleko, to koniecznie sprawdźcie zdjęcie, które znajduje się na końcu artykułu. Co za metamorfoza!

Lata lecą, a Cezary Pazura wydaje się być w coraz lepszej formie. Fani niemal jednogłośnie przyznają, że Cezary Pazura jest jak wino - im starsze tym lepsze. 61-latek od lat zachwyca swoim talentem i znakomitą umiejętnością wcielania się w role. Aktor nigdy nie ograniczał się jedynie do ról komediowych, choć to one przyniosły mu największą popularność. Z powodzeniem grał także w dramatach i filmach akcji. Jego wszechstronność aktorska pozwoliła mu na eksplorowanie różnych gatunków i kreowanie zróżnicowanych postaci. Towarzyszą temu oczywiście liczne metamorfozy, które widzowie uwielbiają. Jednak najnowsze zdjęcie, które wrzucił na swojego Instagrama mocno ich zaskoczyło. Gdyby nie fakt, że znalazło się ono na profilu aktorka, ciężko byłoby dostrzec, że to właśnie on.

SMOLASTY nie zamyka się na DODĘ

Cezary Pazura - metamorfoza.

O tym, że 61-latek uwielbia siłownię i ćwiczenia wiedzą chyba wszyscy jego fani. Cezary Pazura chętnie wrzuca na swoje media społecznościowe relacje z treningów jak i kadry, na których prezentuje swoje wyrzeźbione ciało i znakomitą formę. Jednak tym razem uwagę wszystkich przyciągnęła nie jego umięśniona klata, a broda, z której zaplótł warkocza. Aktor wygląda jak prawdziwy wiking, który dopiero co wrócił z dalekiej wyprawy. Na jego groźny wygląd wpływa również długi wąs, ubrania oraz niebezpieczne narzędzia. Wiele osób sugeruje nawet, że przypomina on Asterixa.

Tego jeszcze nie grali… - skwitował krotko.

Fani są zachwyceni jego nowym wcieleniem i niemal zgodnie przyznają, że jest nie do poznania. Zresztą zobaczcie sami.

Ta ekscytacja w oczach. Jedno z dziecinnych marzeń wkońcu się spełni. 😂

Wikingowie nadchodzą😂 Jarl Cezary herbu topór . pozdrawiam

Rzeczywiście tego jeszcze nie grali - wiking i iphone 😁😛😂😁😁