Celine Dion o krok od zaliczenia wielkiej wpadki! W takiej sukience to nie trudne

2019-07-02 14:24
MET GALA 2019 - Celine Dion
Autor: Invision/Invision/East News

Mało brakowało, Celine Dion miałaby bardzo nieprzyjemne wspomnienia z jednego z pokazów mody! Gwiazda zahaczyła się szpilką o sukienkę i... Przeczytajcie jak zakończyła się ta historia.

Celine Dion była o krok od wpadki! Piosenkarka o mały włos a zaliczyłaby wielką wpadkę! Wszystko przez dość oryginalną sukienkę, którą na Haute Couture Paris Fashion Week ubrała Dion. Sukienka wyglądem przypominała siatkę i to dosłownie, do sukienki piosenkarka ubrała szpilki.

CELINE DION O KROK OD WIELKIEJ WPADKI

Gdy Celine Dion opuściła pokaz i szybkim krokiem pomaszerowała w stronę samochodu nie zapanowała nad sukienką i zahaczyła szpilką o jedną z dziur w swojej kreacji! Oczami wyobraźni już widzimy jak piosenkarka ląduje na ziemi, jednak obyło się bez takich przygód! Na szczęście mężczyzna, który jej asystował szybko podał jej rękę i bezpiecznie odprowadził do pojazdu, dzięki temu gwiazda szybko zapomniała o potknięciu.

Celine Dion nie musiała nawet się przewracać, żeby zostać zapamiętaną… Jej sukienka była naprawdę oryginalna! Podoba Wam się?

 

Celine Dion
Autor: Berzane Nasser/ABACA/Abaca/East News
NAJNOWSZE