Celebrytki, które pokazały za dużo. O tych wpadkach było naprawdę głośno!

i

Autor: East News

Celebrytki, które pokazały za dużo. O tych wpadkach było naprawdę głośno!

2022-04-20 18:01

Celebrytki lubią pokazywać się i to wiadomo nie od dzisiaj. Mimo dostępu do sztabu stylistów, mimo pieniędzy i znajomości wciąż zdarza im się popełniać gafy i choć w dzisiejszych czasach dekolty czy odsłonięte pośladki nikogo już chyba nie dziwią, to czasami jest tak, że przed obiektyw wyskoczy więcej, niż za sama zainteresowana planowała. Wspomnijmy więc 5 najgłośniejszych modowych wpadek, kiedy publika zobaczyła coś, czego nie powinna.

Show-biznes przez lata zdążył przyzwyczaić nas do tego, że gwiazdy mają coraz mniej problemów z pokazywaniem swojego ciała. Jak kiedyś szczytem odwagi były głębokie dekolty, kuse szorty czy zdjęcia w bikini, tak dziś chyba na niewielu to robi wrażenie. Zdarzyły się jednak takie stylizacje celebrytek, które czy intencjonalnie, czy nie, pokazały nieco za dużo. Dziś przypomnimy te, które na długo zapadły w pamięć publiczności. Odważylibyście się wskoczyć w takie wdzianka?

Allan Krupa o tym, jak to jest być synem Górniak i jakie ma plany na przyszłość
Sonda
Lubisz odważne styliazcje?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE