Cardi B OBMACANA na imprezie pre-Grammy 2020? Tak naprawdę Offset RATOWAŁ ją przed wpadką!

2020-01-27 18:22 nk
Cardi B i Offset na pre-Grammy 2020
Autor: GREGG DEGUIRE/Getty AFP/East News

Tuż przed galą Grammy 2020 Cardi B i Offset bawili się na słynnym pre-party Clive'a Davisa w Beverly Hilton Hotel w Beverly Hills. Para była w wyjątkowo flirciarskim nastroju. Nic dziwnego, że członek Migos nie mógł powstrzymać się przed obmacywaniem jej nawet przed fotoreportetami. Raperka miała na sobie wyjątkowo seksowną kreację!

Cardi B i Offset na każdym kroku pokazują, jak niesztampowe z nich małżeństwo. Ostatnio ona sprezentowała mu na urodziny pół miliona dolarów w gotówce, a potem dopingowała striptizerki, kręcące pupami na jego kolanach. Para regularnie chwali się też wyuzdanymi zdjęciami z sypialni i nie tylko. Właściwie, to poza córką, Kulture Kiari, łączy ich chyba głównie zamiłowanie do rapu, luksusu i seksu.

Cardi B i Offset: odważne zdjęcia z pre-Grammy 2020

Gala Grammy 2020 odbyła się w niedzielę w Los Angeles. Poza wręczeniem najważniejszych nagród w światowym przemyśle muzycznym Grammy to także okazja dla gwiazd, by zaskoczyć swoich fanów spektakularnymi kreacjami, co niniejszym uczyniły...

Jednak Grammy 2020 to nie tylko gala główna, ale także mnóstwo imprez towarzyszących. Jedną z tych najważniejszych co roku jest pre-party Clive'a Davisa w hotelu Beverly Hilton. Tam pojawia się całą celebrycka śmietanka. W tym roku na imprezie pre-Grammy bawili się między innymi Cardi B i Offset.

Raperka jak zwykle zabłysnęła na ściance bardzo wyzywającą stylizacją. Jej różowa sukienka z ogromnym dekoltem aż prosiła się o wpadkę i... prawie do niej doszło!

Na zdjęciach ściankowych z pre-Grammy 2020 u Clive'a Davisa widać, jak Offset bezceremonialnie maca żonę po piersi na oczach fotoreporterów. Kiedy przyjrzeć się bliżej, to widać, że raper tak naprawdę ratował ukochaną przed wpadką. Suknia Cardi B zaczęła bowiem osuwać się z jednej z piersi i odsłoniła część naklejki na brodawkę sutkową. Jeszcze kilka sekund i mogło być naprawdę niezręcznie... Chociaż chyba nie dla Cardi! ;)

NAJNOWSZE