Cara Delevingne w filmie opowie o swojej seksualności. Zdradzi szczegóły związku z Ashley Benson?

2020-06-08 12:11 AM
Cara Delevingne
Autor: LAURENT BENHAMOU/SIPA/SIPA/East News

Cara Delevingne nigdy nie kryła się ze swoją orientacją seksualną. Najpierw mówiła o biseksualizmie, a później zdradziła, że jest panseksualna. Zawsze jednak otwarcie i szczerze wypowiadała się na tematy związane z orientacją. Nigdy to nie był dla niej temat tabu. By jej słowa dotarły do jak największej ilości osób, modelka postanowiła stworzyć dokument, w którym o wszystkim opowie.

Cara Delevingne przy współpracy z telewizją BBC Three stworzy dokument w którym opowie o seksualności i tożsamości płciowej. Modelka podzieli się w nim swoją wiedzą, poglądami i przedstawi spojrzenie na sprawy związane z seksualnością. Nie jest potwierdzone ale wiele wskazuje na to, że odniesienie się też do swoich związków. Fani mają nadzieję, że nie pominie żadnego z nich, zwłaszcza tego z Ashley Benson. Dziewczyny, które niedawno zakończyły swój związek spotykały się przez 2 lata. Prace nad filmem miały rozpocząć się dużo wcześniej, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany.

Gwiazdy w maseczkach. Czy wiesz, kto to jest?

Pytanie 1 z 10
Kto to jest?
Kto to jest?

CARA DELEVINGNE MA SPORE DOŚWIADCZENIE FILMOWE

Już teraz wiele osób liczy na sukces filmu. Cara ma doświadczenie nie tylko jako modelka, ale także jako aktorka. Zagrała m.in. w Papierowych Miastach czy Valerian i Miasto Tysiąca Planet. Póki co produkcja ma zostać wydana w USA, ale kto wie, być może producenci zdecydują się rozszerzyć rynek. Wszystko zależy od tego, jak film zostanie przyjęty.

Myślicie, że Cara Delevingne odniesie się do związku z Ashley Benson?

Cara Delevingne i Ashley Benson
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News
Hotplota.pl: Dieta Naomi Campbell; Justin Bieber obraża fankę
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE