Camila Cabello i Shawn Mendes na Grammy 2020 w samych majtkach? Jest jeden warunek

2020-01-23 20:42 kp
Twenty One Pilots, Shawn Mendes i Camila Cabello
Autor: PictureGroup/Sipa USA/East News; Invision/Invision/East News

Camila Cabello i Shawn Mendes z niecierpliwością odliczają dni do Grammy 2020. Młodzi muzycy mają szansę na statuetkę w kategorii Najlepsze wykonanie pop duet/grupa za swój utwór Senorita. Podekscytowana jest zwłaszcza Camila, która żartobliwie obiecała, że w razie zwycięstwa, wyjdzie na scenę w majtkach! Trzymamy kciuki!

Gala rozdania Grammy 2020 ma szansę stać się dla Camili Cabello i Shawna Mendesa jedną z najważniejszych w dotychczasowym życiu. Młodzi wokaliści są bowiem po raz pierwszy nominowani do tej prestiżowej nagrody, a wszystko za sprawą ich wspólnego hitu Senorita. Muzycy z niecierpliwością czekają więc na niedzielny wieczór.

Emocje są tym większe, że w przypadku wygranej Camila Cabello i Shawn Mendes będą mieli niepowtarzalną okazję, by cieszyć się z niej razem. To przecież jeden z nielicznych przypadków w historii, gdy para stworzyła razem piosenkę, którą nominowano do Grammy!

Grammy 2020: Camila Cabello zapowiada występ życia :)

Podekscytowana nadchodzącą ceremonią Camila Cabello żartobliwie obiecała w ostatnim wywiadzie, że w razie zwycięstwa ona i Shawn Mendes pójdą w ślady Twenty One Pilots, którzy podczas Grammy 2017 wyszli na scenę w bokserkach.

Jeśli Shawn i ja wygramy Grammy, wyjdziemy na scenę w bieliźnie, jak to zrobili Twenty One Pilots. To obietnica. Żartuję. To tak nie jest. Musiałabym poćwiczyć, zanim bym to zrobiła.

- zażartowała wokalistka.

Dodajmy, że konkurencja do statuetki jest całkiem spora. O Grammy 2020 za Najlepsze wykonanie pop duet/grupa będą walczyć też Ariana Grande & the Social House, The Jonas Brothers, Lil Nas X i Billy Ray Cyrus oraz Post Malone i Swae Lee.

Komu kibicujecie?

NAJNOWSZE