Caitlyn Jenner została babcią po raz 17.... i 18.! BLIŹNIĘTA w rodzinie Jennerów!

2020-02-22 13:57 nk
Caitlyn Jenner
Autor: H&M/ Splash News/EAST NEWS

Caitlyn Jenner mogła pochwalić się do tej pory imponującą liczbą szesnaściorga wnucząt - tych rodzonych i tych przyszywanych. Tym razem transseksualna celebrytka doczekała się bliźniąt w rodzinie! Będą gwiazdami, jak reszta klanu Kardashianów i Jennerów?

W rodzinie Kardashianów i Jennerów dzieci nie brakuje. Wśród rodzeństwa Kim Kardashian już tylko Kendall Jenner pozostaje bezdzietna. W ten sposób Caitlyn Jenner dorobiła się już 18 wnucząt, z czego dwoje najmłodszych własnie przyszło na świat!

Klan Jennerów powiększył się!

Caitlyn Jenner zawsze podkreślała, że traktuje Kim, Khloe i Kourtney Kardashian jak własne dzieci. Dlatego ich pociechy również zalicza do grona swoich wnucząt.

Dotąd jedną z najmłodszych wnuczek Caitlyn była córka Kylie, Stormi, która przyszła na świat w lutym 2018 roku.

Tym razem kolejnego potomstwa doczekał się najstarszy syn Caitlyn, Brandon Jenner. Celebyta już w ubiegłym roku zapowiadał, że jego żona, Cayley Stoker, spodziewają się bliźniąt. nie zdradzili jednak ich płci, bo... jej nie znali. Para zapowiadała, że nie chce wiedzieć, jakiej płci będą dzieci.

Choć Brandon sam nie ogłosił narodzin swoich dzieci, amerykański serwis TMZ dotarł do dokumentów, z których wynika, że świeżo upieczony tata właśnie zarejestrował bliźnięta w urzędzie w Los Angeles. Z aktów urodzenia wynika, że na świat przyszło dwóch chłopców. Kayley urodziła w środę, 19 lutego 2020.

Edyta Zając trenuje przed TzG. Są pierwsze kontuzje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE