Caitlyn Jenner żartuje ze swojego penisa: "Jest na emeryturze. Zrobił Kendall i Kylie!"

2019-09-12 12:34 kp
Caitlyn Jenner
Autor: Jerod Harris/Getty AFP/East News

Caitlyn Jenner wykazała się sporym dystansem do samej siebie podczas swojego ostatniego publicznego występu. Celebrytka urodziła się jako Bruce Jenner i w 2015 roku rozpoczęła proces zmiany płci. Caitlyn wciąż stara się utrzymywać kontakt ze swoimi dziećmi, w tym słynnymi siostrami Kendall Jenner i Kylie Jenner.

Caitlyn Jenner była jedną z gwiazd, które wzięły udział w show Roast of Alec Baldwin w Saban Theatre w Los Angeles. Poza atakowaniem oczywiście głównego bohatera wieczoru, celebrytka zażartowała też kilka razy z samej siebie i wykazała się sporym poczuciem humoru.

Pięć lat temu Caitlyn Jenner - wtedy jeszcze jako Bruce Jenner - ogłosiła, że rozpoczyna proces zmiany płci. W 2015 roku celebrytka wystąpiła na okładce Vanity Fair już pod nowym imieniem. Operacje zakończyły się w 2017 roku. Bruce Jenner to olimpijski mistrz świata w lekkoatletyce z 1976 roku, były mąż Kris Jenner i ojciec Kendall i Kylie Jenner. Obecnie Caitlyn Jenner jest w związku z również transpłciową, młodszą od niej o 46 lat Sophią Hutchins.

Caitlyn Jenner żartuje ze swojego penisa

Podczas swojego stand upu Caitlyn Jenner nawiązała do jej operacji zmiany płci.

Wy wszyscy głupio żartujecie, jak mogłam go sobie odciąć. Pozwólcie, że wam przypomnę, on zrobił Kylie Jenner, najmłodszą milionerkę w historii, która sama zarobiła swój majątek, oraz Kendall Jenner, najlepiej opłacaną modelkę na świecie. Wychowałam dziesięcioro dzieci. Zaraz będę miała dwadzieścioro wnucząt. Nie odcięłam go. Po prostu poszedł na emeryturę. Wszystko już zrobił!

- powiedziała.

Zabawne?

NAJNOWSZE