Marianna Schreiber

i

Autor: AKPA Uczestniczka 10. edycji Top Model idzie do wojska!

Była uczestniczka Top Model idzie do wojska! Pokazała, jak przygotowuje się do wyjazdu na poligon

2023-01-28 17:50

Uczestniczka 10. edycji Top Model oznajmiła, że idzie do wojska! Przed nią ciężki okres, ponieważ służba wymaga doskonałej sprawności fizycznej, a każdy terytorials musi przejść odpowiednie szkolenie, które odbywa się na poligonie. Pokazała, jak trenuje przed tym ważnym wydarzeniem.

Kiedy Marianna Schreiber pojawiła się w programie Top Model, pokazała wielką odwagę. Przyznała przed jurorami, że jej mężowi może nie spodobać się jej decyzja o udziale w telewizyjnym show, jednak postawiła wszystko na jedną kartę by móc spełniać swoje marzenia. Co prawda, szybko opuściła program, jednak wzmocniła się jej pewność siebie, a ona sama dalej kroczy ścieżką swoich zawodowych planów.

Marianna Schreiber założyła partię polityczną "Mam dość", a także zaczęła nagrywać piosenki. Światło dzienne ujrzały już takie utwory jak "Polityczny dramat", który nie przeszedł bez echa za sprawą teledysku, w którym wisząc na trzepaku opowiada o problemach zwykłych obywateli, a także "Przystanek Sejm", do którego nagrała klip z udziałem Najmana. Teraz zdecydowała się na nowe życiowe wyzwanie - chce zostać żołnierzem Wojsk Obrony Terytorialnej.

Marianna Schreiber dołącza do terytorialsów. Niedługo trafi do koszar

Marianna Schreiber, jako początkująca szefowa partii i kobieta wyzwolona, stawia na nowe wyzwania. Na Instagramie oznajmiła swoim fanom, iż zapisała się do Wojsk Obrony Terytorialnej. Przeszła badania lekarskie, w tym psychologiczne i jest gotowa na dalsze działania. Od żołnierzy wymaga się odpowiedniej sprawności fizycznej, i choć była uczestniczka Top Model ma świetną kondycję, postanowiła przed wyjazdem na poligon trochę potrenować. W mediach społecznościowych opublikowała filmik, w którym widzimy, że wybrała dla siebie trening piłkarski. Do wideo dodała wpis: "Idę do WOJSKA (DZSW) JW2414 w Warszawie, na 28 dni. Zostało mało czasu. Treningi piłkarskie pomagają mi się przygotować".

Niedługo, Mariannę czeka szkolenie na poligonie, które obejmuje wiedzę teoretyczną z zakresu bezpieczeństwa, higieny pracy, przepisów przeciwpożarowych czy ochrony informacji niejawnych; oraz praktyczną, która obejmuje doskonalenie umiejętności strzeleckich czy taktycznych.

NAJLEPSZE GRY 2023, ELEKTRYCZNE POTWORY, FORMA NA LATO I KONCERTY 2023 | ESKA XD #064
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE