Brzozowski i Manowska są PARĄ? Piosenkarz ZABRAŁ GŁOS!

2021-10-20 6:08 RD
Rafał Brzozowski
Autor: WBF

Dziennikarze “Dobrego tygodnia” donosili, że Marta Manowska i Rafał Brzozowski mogą być parą. Doniesienia te szybko skomentował sam Brzozowski. Co powiedział popularny piosenkarz? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Rafał Brzozowski jest jednym z najpopularniejszych w Polsce piosenkarzy. Nic dziwnego, że jego życie prywatny budzi ogromne zainteresowanie mediów i fanów. I tak ostatnio dziennikarze magazynu “Dobry tydzień” donosili, że Rafał w ostatnim czasie zbliżył się do gwiazdy TVP, Marty Manowskiej. Podobno osoby pracujące z Rafałem i Martą twierdzą, że "nie ma wątpliwości, że ta przyjaźń może zmienić się w coś więcej".

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Te doniesienia postanowił skomentować sam Rafał. W rozmowie z Pudelkiem artysta wyznał, że dzwoniła do niego dziennikarka z magazynu "Dobry tydzień".

Powiedziałem jej dwa zdania, że super nam się pracuje w "The Voice" i tyle, a prywatnie się nie widujemy, bo nie ma kiedy. Czyli znowu będę miał romans dorobiony... Za każdym razem, jak z kimś pracuję i jest spoko, to mi romans dorabiają, żeby było o czym pisać. Generalnie lubimy się z Martą, ale widujemy się tylko na planie Voice Senior. Taka jest prawda, a co się ukaże, to nie mam na to wpływu

powiedział Rafał.

Quiz. Dopasuj imię do gwiazdy! 8 na 10 punktów to totalne minimum!

Pytanie 1 z 10
… Cielecka?
NAJNOWSZE