Bruce Willis w bardzo złym stanie. Sylvester Stallone przekazał, co dzieje się z aktorem

2022-11-18 14:21 Joanna Dembek
Bruce Willis i Sylvester Stallone
Autor: White Label/East News / Doug Peters/Press Association/East News Sylvester Stallone przekazał złe wieści o stanie zdrowia Bruce'a Willisa

Bruce Willis nie czuje się najlepiej, a od jakiegoś czasu nie ma kontaktu ze światem zewnętrznym. Jego serdeczny przyjaciel Sylwester Stalone wypowiedział się na temat stanu zdrowia legendy kina.

Pod koniec marca rodzina Bruce'a Willisa przekazała smutne wieści na temat stanu zdrowia aktora. 67-latek cierpi na afazję - to zaburzenie mowy spowodowane uszkodzeniem mózgu. Chory ma trudności w nazywaniu rzeczy, nie potrafi poprawnie konstruować wypowiedzi, a także nie rozumie kierowanych do niego słów, a nawet całych zdań.

Jako rodzina chcieliśmy się podzielić informacją, że nasz ukochany Bruce ma problemy ze zdrowiem i niedawno zdiagnozowano u niego afazję, która wpływa na jego zdolności poznawcze - przekazała rodzina w marcu 2022.

Sylvester Stallone jest zdruzgotany tym, co spotkało Bruce'a Willisa

Bruce Willis wskutek choroby, zmuszony był zrezygnować z dalszej kariery aktorskiej. Obecnie przebywa w odosobnieniu, a jego przyjaciel, 76-letni Sylvester Stallone wyraził głęboki żal z powodu tego, jak potoczyło się życie Bruce'a.

Bruce przechodzi ostatnio przez bardzo, bardzo trudny czas. Dlatego też kontakt z nim jest dość mocno utrudniony. Dobija mnie to. To niesamowicie przykre - wyznał aktor w rozmowie z "Hollywood Reporter".

Oprócz Bruce'a Willisa na afazję cierpią również inne znane osobistości ze świata filmu, muzyki czy telewizji. U Emilii Clarke, podczas kręcenia pierwszego sezonu Gry o Tron wykryto w mózgu tętniaka, który był przyczyną afazji. Aktorka Sharone Stone, piosenkarz country Randy Travis i amerykański prezenter pogody Mark McEwen  po udarze również zmagali się z tym zaburzeniem.

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło
NAJNOWSZE