Brooklyn Beckham wytatuował sobie słowa Nicoli Peltz! Fani nie będą zachwyceni

2021-01-26 15:00 AM
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Autor: Rex Features/East News

Związek Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz kwitnie. Zakochani na każdym kroku okazują sobie miłość, co powoli zaczyna martwić ich fanów. Teraz na Instagramie Brooklyn pochwalił się kolejnym tatuażem. Niektórzy fani z pewnością nie będą z tego zadowoleni. To jego kolejny dowód na to, jak wielką miłością darzy swoją ukochaną.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz są ze sobą już ponad rok. Dla jednych to bardzo krótki okres czasu jeśli chodzi o związek, jednak nie dla nich. W tym czasie młody Beckham zdążył już nie tylko wielokrotnie, publicznie wyznać Nicoli miłość ale także zrobić sobie kilka dziar, które pokazują, jak bardzo jest on w Peltz zakochany.

Gdy media zaczęły plotkować o związku Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz, mało kto wierzył, że ich związek przetrwa dłużej niż kilka miesięcy. Syn Victorii i Davida Beckhamów raczej nigdy nie był stały w uczuciach. Para jednak na każdym możliwym kroku udowadniała światu swoje uczucia, z resztą robią to do dzisiaj. Narzeczeni są tak bardzo w sobie zakochani, że powoli zaczynają sobą męczyć internautów, którzy nie tylko jasno piszą, co myślą na ten temat ale także nie wróżą tej dwójce miłości aż po grób.

BROOKLYN BECKHAM Z KOLEJNYM TATUAŻEM

Gdy fani brną w zaparte i nie wierzą w rozwój związku Brooklyna i Nicoli, młody Beckham kolejny raz udowadnia im, jak bardzo się mylą. Na swoim Insta pokazał kolejny już tatuaż poświęcony Nicoli. Tym razem to fragment listu, który otrzymał od ukochanej. Dziara pojawiła się na jego karku, tuż pod wytatuowanymi oczami Peltz!

Mój wieczny chłopiec. Przeczytaj to zawsze, gdy poczujesz niepokój. Chcę, żebyś wiedział, jak bardzo jesteś kochany. Masz najmilsze serce, jakie kiedykolwiek spotkałam i mam nadzieję, że nigdy nie przeżyję dnia bez twojej miłości. Jesteś niesamowity. Po prostu wiedz, że możemy razem przez to przejść, jeśli oddychasz powoli i ufasz. Kocham cię najmocniej.

Kochająca na zawsze, twoja przyszła żona.

- brzmi treść tatuażu. 

Fani już ostatnio sugerowali, że związek tej pary długo nie potrwa, również teraz przypomnieli im, co myślą. Niektórzy nie mogli powstrzymać się od komentarza.

Naprawdę mam nadzieję, że twój związek się ułoży. Ten tatuaż to zobowiązanie.

Brooklyn Beckham ma nie tylko tatuaże, które każdego dnia przypominają mu o Nicoli Peltz ale także ostatnio w podobny sposób oddał hołd zmarłej babci jego ukochanej.

A Wy co sądzicie o malunkach na ciele Bechkama? Słodko czy już lekka przesada?

NAJNOWSZE