Brooklyn Beckham szaleje wypasionym samochodzikiem! [ZDJĘCIA] Ostatnie chwile kawalera?

2020-10-19 17:28 kp

Brooklyn Beckham zadziwił wszystkich, gdy latem tego roku ogłosił swoje zaręczyny z Nicolą Peltz. Wcześniej syn Victorii i Davida Beckhamów był znany głównie z przelotnych relacji, które chętnie opisywały media plotkarskie. Teraz, gdy czeka go ślub z córką miliardera z Florydy, Brooklyn bezpiecznie spędza czas wyłącznie z kolegami.

Wszystko wskazuje na to, że Brooklyn Beckham spędza właśnie ostatnie miesiące w stanie kawalerskim. Po tym, jak latem Nicola Peltz przyjęła zaręczyny, szczęśliwi rodzice i teściowe zabrali się do planowania bajecznej ceremonii, o której już dziś mówi się, że będzie to najbardziej wystawny ślub showbiznesu w przyszłym roku.

Podejrzenia nie wzięły się znikąd. Ojcem Nicoli Peltz jest biznesmen-miliarder z Florydy, Nelson Peltz. Przyszli teściowie Brooklyna Beckhama planują urządzić w Stanach jedno wystawne przyjęcie, a Beckhamowie - drugie. Nie ma wątpliwości, że organizatorzy będą się prześcigać w pomysłach i budżecie, który przeznaczą na ślub swoich dzieci.

>> Szczegóły ślubu Brooklyna Beckhama! Suknię dla Nicoli Peltz zaprojektuje Victoria Beckham

Brooklyn Beckham z kolegami

Mając w perspektywie małżeństwo Brooklyn Beckham teraz korzysta z czasu dla kolegów - później może go mieć już znacznie mniej :) Paparazzi przyłapali go ostatnio na Florydzie, gdzie w towarzystwie dwóch kumpli bawił się na przejażdżce oryginalnym samochodem. Na widok fotografów syn Davida i Victorii pospiesznie założył na twarz maseczkę.

Myślicie, że Nicola Peltz będzie dawała mu "wychodne"? Zobaczcie jego ostatnie zdjęcia!

NAJNOWSZE