Brooklyn Beckham i Nicola Peltz całują się na Insta! W ten sposób chce dogryźć swojej ex?

2020-07-29 15:00 AM
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Autor: Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News

Niedawno Brooklyn Beckham oświadczył, że on i Nicola Peltz zaręczyli się i planują ślub. Wiadomość była szokiem dla wszystkich zwłaszcza dla fanów. Obojętnie obok tego nie potrafiła też przejść Lexy Panterra, która powiedziała co myśli, o szybkich zaręczynach młodego Beckhama.

Brooklyn Beckham ma 21 lat a już był w kilku związkach. Większość jego relacji szybko się zaczynała i  równie szybko kończyła. Coś na ten temat wie Lexy Panterra, która również spotykała się z Brooklynem. Według tancerki Beckham jest niedojrzały i zbyt młody. Otwarcie przyznała, że gdy dowiedziała się o zaręczynach to nie chciała w nie wierzyć. Według niej Brooklyn nie potrafi długo wytrzymać w związku. Na jej słowa nie odpowiedział ani Brooklyn ani jego narzeczona Nicola. Być może dopiero teraz chłopak za pomocą serii zdjęć na Instagramie przekazuje swojej byłej wiadomość. Brooklyn Beckham na Instagramie opublikował 4 fotki z Nicolą. Na dwóch z nich pokazane jest, jak zakochani namiętnie się całują. Nie tylko same fotki mogą świadczyć o tym, że Brooklyn chciał udowodnić Lexy, że się myli ale także opis pod zdjęciem.

Nie wyobrażam sobie życia bez ciebie. Sprawiasz, że czuje się wyjątkowo i cały czas mnie rozśmieszasz. Zawsze będę o ciebie dbać i zawsze będę cię wspierać.

Zdjęcia na swoim Instagramie opublikowała też Nicola podpisując je:

Brooklyn jest całym moim światem

Myślicie, że zdjęcia i podpis były subtelną aluzją do ostatnich słów Lexy Panterry?

Wyświetl ten post na Instagramie.
brooklyn you’re my world Post udostępniony przez nicola (@nicolaannepeltz)
Hotplota.pl: Kanye West atakuje Kim i Kris Jenner; Chrissy Teigen pokazała operację piersi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE