Chłopak Britney Spears komentuje zaręczyny: "Jesteśmy MAŁŻEŃSTWEM od pięciu lat!"

2021-07-22 9:09 mm
Britney Spears i Sam Asghari
Autor: Rex Features/East News

Na palcu Britney Spears pojawił się niedawno pierścionek, zdaniem wielu osób - zaręczynowy. Czy artystka i jej chłopak rzeczywiście planują ślub? Jeden z dziennikarzy spotkał Sama Asghari i pogratulował mu zaręczyn. Odpowiedź chłopaka Britney Spears zaskoczyła wszystkich. Sam Asghari powiedział, że jest mężem Britney od pięciu lat! Żartował?

W życiu Britney Spears sporo się ostatnio dzieje. Gwiazda nie poddaje się w walce o odzyskanie wolności i mimo pierwszej porażki nadal próbuje uwolnić się spod kurateli ojca. Ale dużo dzieje się też w życiu osobistym piosenkarki. Ostatnio na palcu Brit pojawił się pierścionek. Zdaniem wielu osób artystka dostała go od chłopaka, kiedy Sam Asghari poprosił ją o rękę!

Jaka para faktycznie planuje ślub?

Sam Asghari komentuje zaręczyny z Britney Spears

Podczas składania słynnych zeznań przed sądem Britney Spears wyznała, że chce założyć ze swoim chłopakiem rodzinę. Piosenkarka żaliła się, że ojciec nie pozwala jej zajść w ciążę i zmusza do antykoncepcji. W tym samym czasie na palcu piosenkarki pojawił się nowy pierścionek. Czy to znak, że Sam Asghari poprosił dziewczynę o rękę?

Serwis TMZ opublikował filmik, który wielu fanów Britney może wprawić w osłupienie. Chłopak piosenkarki skomentował sprawę swoich oświadczyn. Takiej odpowiedzi chyba nikt się nie spodziewał...

Na opublikowanym przez TMZ filmie widzimy, jak paparazzo wita się z Samem i gratuluje mu zaręczyn z Britney Spears. Chłopak artystki przystaje i odpowiada:

Ludzie tego nie wiedzą, ale jesteśmy małżeństwem od jakichś pięciu lat. Pobraliśmy się w tajemnicy na Hawajach... 

- mówi Sam Asghari.

Ale wstrzymajcie się z wysyłaniem gratulacji, bo chłopak Britney szybko dodał.

...to jedna z historii, które widziałem to w gazetach!

I wszystko jasne :) Jak widać, poczucie humoru nie opuszcza chłopaka Britney. Co nie zmienia faktu, że umiejętnie odwrócił uwagę paparazzo od kwestii zaręczyn! Jak myślicie, naprawdę oświadczył się swojej dziewczynie?

NAJNOWSZE