Britney Spears pozuje TOPLESS! Tak odważna dawno nie była

2021-07-26 13:00 AM
Britney Spears
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Britney Spears, która od ponad 13 lat walczy o wolność, chętnie dzieli się z fanami różnymi ciekawymi i nieco śmiesznymi filmikami. Najczęściej są to filmiki, na których gwiazda pokazuje taneczne układy. Nie brakuje też fotek ćwiczącej piosenkarki. Bardzo rzadko, a właściwie nigdy nie pojawiają się odważniejsze fotki. Aż do teraz! Fani zaniemówili, gdy na Insta zobaczyli Britney Spears TOPLESS!

Britney Spears od kilku lat bezskutecznie walczy o odzyskanie wolności. Zaborczy ojciec od ponad 13 lat sprawuje nad nią pieczę, co oznacza, że decyduje o niemal każdym aspekcie jej życia. O gwiazdę martwią się nie tylko osoby z branży, ale również jej fani, które momentami są zaniepokojone wrzucanymi przez nią do sieci filmikami.

Na instagramowym profilu Britney Spears nie brakuje filmików, na których Britney wykonuje czasami bardzo dziwne układy choreograficzne. Social media są dobrym źródłem na utrzymanie kontaktu z gwiazdą, nic więc dziwnego, że wielu internautów zachodzi w głowę co dzieje się z ich idolką.

Artystka często też pokazuje się fanom w bikini, ale fotki, które ostatnio wrzuciła do sieci, nieźle namieszały. Britney w wersji topless to rzadki widok!

Britney Spears pozuje TOPLESS

Ostatnio uwaga internautów skutecznie skupiła się na fotkach Britney, która zapozowała topless! Ubrana jedynie w szorty, biust zasłania rękami i robi to w taki sposób, by jak najwięcej było widać. Tak odważna Britney Spears dawno nie była!

Fotki prawdopodobnie zostały zrobione na ogrodzie u piosenkarki.

Koniecznie zobaczcie hot fotki, które znajdziecie poniżej!

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE