Britney Spears poddała się kwarantannie, by zobaczyć synów! To warunek Kevina Federline'a!

2020-05-26 20:00 nk
Britney Spears
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Britney Spears żaliła się ostatnio, że bardzo tęskni za swoim chłopakiem. W końcu wyjaśniło się, dlaczego piosenkarka musiała poddać się dobrowolnej kwarantannie! Chodziło o jej synów! Były mąż gwiazdy, Kevin Federline, postawił jej taki warunek, by mogła spotkać się z Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem!

Britney Spears i Sam Asghari wspólnie izolują się przed światem w ramach profilaktyki koronawirusa. Ukrywając się przed chorobą, która w USA zbiera szczególnie duże żniwo, zakochani dobrze się bawią, o czym świadczą ich posty w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu jednak Brit podzieliła się z fanami informacją o tym, że chudnie z tęsknoty za Samem! Dlaczego nie mogła się z nim zobaczyć? To pozostawało do tej pory tajemnicą. Ta w końcu się jednak wyjaśniła.

Britney Spears na dobrowolnej kwarantannie. Dla synów!

Amerykański serwis TMZ, powołując się na źródła z bliskiego otoczenia Britney Spears, podaje, że gwiazda musiała poddać się dobrowolnej kwarantannie po podróży do Luizjany. Gwiazda spędziła tam jakiś czas u rodziny i wróciła do Los Angeles pod koniec kwietnia 2020. Zaraz potem chciała spotkać się z synami, którzy pozostają pod opieką ojca, Kevina Federline'a. Sean Preston i Jaden James od połowy marca nie chodzą do szkoły i uczą się w domu. Federline zażądał ponoć od byłej żony, by ta poddała się dwutygodniowemu odosobnieniu, by mieć pewność, że nie zarazi chłopców wirusem.

Britney Spears zgodziła się na te warunki przebywała przez całe dwa tygodnie sama, nawet bez swojego chłopaka!

Godne podziwu poświęcenie?

Hotplota.pl: Madonna prawie nago; Beyonce nie umie zakładać maseczki?!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE