Britney z nożami

i

Autor: Instagram/britneyspears

GWIAZDY

Britney Spears i noże. Do jej domu wezwano policję! Gwiazda wyjaśnia

2023-09-29 11:17

To nie pierwsza taka sytuacja. W domu Britney Spears ponownie zjawiła się policja. Tym razem powodem wizyty kontrolnej w willi amerykańskiej gwiazdy okazały się filmy, na których widać, jak księżniczka popu tańczy z nożami. Piosenkarka odniosła się do sytuacji w najnowszym poście.

Taniec Britney Spears z nożami przysporzył jej sporo kłopotów. Kilka dni temu piosenkarka zamieściła na Instagramie nagranie, na którym widać, jak w typowy dla siebie sposób pląsa do ulubionych kawałków w salonie swojej willi w Kalifornii. Nie byłoby w tym nic dziwnego, wszak Britney przyzwyczaiła nas do zamieszczania w sieci amatorskich filmików tanecznych, gdyby nie to, iż tym razem postanowiła wykorzystać rekwizyty, a konkretnie noże kuchenne. Na opublikowanych dzień później nagraniach wielbiciele gwiazdy dopatrzyli się licznych obrażeń na ciele idolki. Na udzie Spears widoczne było skaleczenie, na boku otarcie, a jej ramię obwiązane było bandażem. To dało podstawy do wysnucia wniosków, że artystka może mieć problemy i stanowić niebezpieczeństwo dla samej siebie. Jak donoszą amerykańskie media, ktoś z otoczenia wokalistki postanowił wezwać do jej domu policję.

PIJANA TAYLOR SWIFT! (SHAKIRA, DODA, DARIA ZAWIAŁOW, TACO HEMINGWAY, KALWI & REMI)| Maks ON AIR

Policja w domu Britney Spears

Dean Worthy z biura szeryfa hrabstwa Ventura przekazał w rozmowie z CNN, że w domu piosenkarki pojawił się funkcjonariusz, który był jej już znany z poprzednich interwencji. Mężczyzna nie stwierdził nic niepokojącego. Wokalistka postanowiła odnieść się do sprawy na swoim Instagramie, ponownie publikując wideo z nożami.

Wiem, że wystraszyłam wszystkich ostatnim postem, ale to noże, które mój zespół wypożyczył w jednym ze sklepów. To nie są prawdziwe noże. Nikt nie musi się o mnie martwić i dzwonić na policję. Próbuję naśladować jedną z moich ulubionych performerek Shakirę i jej show, które mnie zainspirowało!!! Zdrowie nas niegrzecznych dziewczyn, które nie boją się przekraczać granic i podejmować ryzyka - napisała.