Sam Asghari to FEJKOWY chłopak Britney Spears? Teoria ma coraz więcej fanów

2021-08-26 6:33 mm

Sam Asghari coraz częściej pojawia się w mediach i na Instagramie Britney Spears. Chłopak gwiazdy chętnie odpowiada na pytania dziennikarzy, a niedawno udało mu się nawet zostać aktorem i dołączyć do ekipy "Szybkich i wściekłych". Wielu fanów twierdzi, że Sam to największe wsparcie Britney, ale równolegle coraz więcej osób podejrzewa, że tak naprawdę to jej... fejkowy chłopak!

Teorie spiskowe nie opuszczają Britney Spears od samego początku kurateli. Wokół gwiazdy krąży mnóstwo niesprawdzonych historii i spekulacji, a jedną z najdłużej powtarzanych plotek jest ta o jej chłopaku. Sam Asghari jest związany z Britney Spears już od 2016 roku. Artystka spotkała go na planie teledysku "Slumber Party" i zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia

W każdym razie tak brzmi wersja oficjalna tej love story. Bo wiele osób uważa, że Sam Asghari tylko gra rolę chłopaka Britney Spears!

Skąd te przypuszczenia?

Sam Asghari fejkowym chłopakiem Britney?

Kiedy przejrzymy Instagram piosenkarki z licznymi postami, w których pojawia się Sam Asghari, większość z nas powie pewnie, że ten facet to sama słodycz i dar niebios dla zniewolonej artystki. Faktycznie trudno znaleźć wpisy, w których Brit powiedziałaby choć jedno złe słowo o swoim chłopaku.

Weźmy choćby najnowszy post gwiazdy.

Ten słodki dupek nie tylko był ze mną przez wszystkie najcięższe lata mojego życia, ale okazuje się, że jest też dobrym kucharzem 👨🏽‍🍳! Ekipo Fast & Furious nie przegapcie swojej następnej gwiazdy 🌟🏎️👗🤓 !!!!

- pisze Britney Spears wychwalając swojego chłopaka.

Ale wystarczy zjechać do komentarzy, żeby zobaczyć, że nawet najwięksi fani artystki mają wątpliwości co do Sama Asghari.

@samasghari nie mogę się doczekać aż wyjdzie na jaw, że jesteś fejkowym chłopakiem 😮

- czytamy w jednym z pierwszych komentarzy pod postem piosenkarki. Podobne głosy pojawiają się niemal zawsze, kiedy Britney wspomni o swoim chłopaku.

Skąd biorą się te teorie spiskowe? 

Sprawa wydaje się prosta. Część fanów nie wierzy, dlaczego ojciec Britney Spears, który przez długie lata nie pozwalał córce nawet na tak oczywiste rzeczy jak wizyta u ginekologa (wynika to z zeznań piosenkarki), jakimś cudem pozwoliłby na regularne spotkania z facetem, który w dodatku publicznie go krytykuje. Jako osoba sprawująca kuratelę nad Britney, Jamie Spears mógłby w prosty sposób zakazać Samowi odwiedzin, a jego córka nie mogłaby nic na to poradzić... 

Brzmi sensownie czy to naciągana teoria? Dajcie znać, co myślicie o chłopaku Britney Spears i zagłosujcie w naszej sondzie!

Sonda
Co myślisz o tej teorii?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 20.08.2021
NAJNOWSZE