Bridgertonowie: Simone Ashley to nowa gwiazda serialu. Kim jest? [ZDJĘCIA]

2021-05-08 16:02 kp

Fani Bridgertonów wciąż nie mogą pogodzić się z faktem, że z serialem pożegnał się Rege-Jean Page. Być może jednak żal po rozstaniu z postacią Simona Basseta osłodzi widzom fakt pojawienia się nowej bohaterki - jednocześnie nowego obiektu zainteresowania Anthony'ego Bridgertona, w której rolę wcieli się Simone Ashley. Kim jest aktorka? Sprawdźcie na Hotplota.pl!

Bridgertonowie 2 odsłaniają powoli przed fanami kolejne tajemnice. Choć data premiery 2. sezonu hitu Netflixa wciąż nie jest znana, praca na planie wre. Ostatnio fotografom udało się wypatrzyć po raz pierwszy w pracy nową gwiazdę Bridgertonów - Simone Ashley. Udział aktorki w produkcji został potwierdzony przez twórców już trzy miesiące temu. Teraz gwiazda Sex Education dołączyła do ekipy.

Simone Ashley to Kate Sharma. Nowo przybyła do Londynu Kate jest inteligentną, upartą młodą kobietą, która nie cierpi głupców - w tym Anthony'ego Bridgertona.

- tak twórcy przedstawili w lutym nową bohaterkę Bridgertonów.

A kim jest wcielająca się w jej rolę Simone Ashley?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Simone Ashley w Bridgertonach

Simone Ashley zagrała w 2019 roku u boku Ryana Reynoldsa w filmie Pokémon Detective Pikachu, a następnie zdobyła popularność jako Olivia Hanan w serialu Sex Education. Aktorka ma 26 lat i pochodzi z Anglii, choć w jej krwi płynie hinduska krew. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, wybrała karierę aktorską, ponieważ zawsze marzyła o tworzeniu czegoś.

Wszystko, co pozwala mi to robić, zdobywa moją uwagę! Pozwala mi na spontaniczność i zabawę - wydaje mi się, że jest to coś, do czego zawsze chciałam dążyć i nie zastanawiałam się nad tym dwa razy.

- mówiła.

W jej domu zawsze królowała muzyka, a jej ojciec był wielkim fanem rock'n'rolla. Ona sama wybiera raczej muzykę Rolling Stones, The Doors, Alicii Keys czy Morcheeby. Jako dziecko dorastała w otoczeniu lekarzy, inżynierów czy księgowych. Sama marzyła jednak o bardziej kreatywnym zajęciu. Prywatnie Simone Ashley jest wielką fanką psów, a swoje czworonogi chętnie pokazuje na Instagramie.

Jesteście ciekawi jej roli w Bridgertonach?

NAJNOWSZE