Bridgertonowie: ważna wiadomość dla fanów. Twórcy potwierdzają kolejne sezony

2021-04-13 15:43 kp
Bridgertonowie
Autor: Netflix/Courtesy Everett Collection

Po ogromnym sukcesie Bridgertonów, którzy zadebiutowali na Netlixie w grudniu, było kwestią czasu, aż produkcja ogłosi 2. sezon show. Wprawdzie radość z kontynuacji serialu nieco przyćmiło odejście Rege-Jeana Page'a, jednak nie ma wątpliwości, że to jeden z najbardziej oczekiwanych powrotów platformy. Teraz Bridgertonowie mają jeszcze jeden, ważny news.

Serial Bridgertonowie podbił serca fanów Netflixa. Losy wymyślonego brytyjskiego roku z XIX wieku, doprawione pikantnymi scenami z udziałem głównych bohaterów, szybko wywindowały Bridgertonów na szczyt najpopularniejszych produkcji platformy. Twórcy poszli więc za ciosem i szybko ogłosili drugi sezon, nad którym prace rozpoczęły się kilka tygodni temu.

Powrót Bridgertonów w 2. sezonie wzbudza tym większe emocje, że na ekranie nie zobaczymy już gwiazdora pierwszej odsłony, Rege-Jeana Page'a. Jak donosiły media, aktor od początku podpisał kontrakt na jeden sezon, a gdy na fali popularności Bridgertonów otrzymał propozycję gościnnego pojawienia się w serialu, odmówił.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Bridgertonowie powrócą na dłużej

Bez względu na to, jakich aktorów zobaczymy w kolejnych odsłonach Bridgertonów, wiadomo już, że serial wróci na dłużej. Netflix ogłosił, że Bridgertonowie wrócą również w 3. i 4. sezonie. Tradycyjnie już wiadomości dotyczące serialu platforma ogłasza za pomocą gazety Lady Whistledown.

Drodzy Czytelnicy,

Niemały to zaszczyt powiadomić Was o tym,

że Bridgertonowie powrócą z sezonem

trzecim i czwartym.

Szykujcie pojemne imbryki.

- czytamy.

Będziecie oglądać?

Aż poluzowaliśmy gorsety.Opublikowany przez Netflix Wtorek, 13 kwietnia 2021
NAJNOWSZE