Brad Pitt od dentysty wyjechał na wózku inwalidzkim! To była jego najgorsza wizyta?

2021-04-15 13:00 AM
Brad Pitt
Autor: Elder Ordonez / SplashNews.com/East News

Opuszczenie wizyty dentystycznej na wózku inwalidzkim brzmi jak koszmar, prawda? Niestety i takie rzeczy się zdarzają. Brad Pitt został przyłapany przez media, jak opuszczał medyczną klinikę właśnie na wózku. Żeby była jasność chwilę wcześniej tylko leczył zęby…

Wizyta dentystyczna to zmora wielu ludzi. Nawet najodważniejsze osoby, choć w małym stopniu drżą przed wejściem do gabinetu dentystycznego. Czytając doniesienia na temat Brada Pitta, odechciewa się jeszcze bardziej. Ale spokojnie, już wyjaśniamy, dlaczego aktor znalazł się na wózku.

Brad Pitt został przyłapany przez paparazzi i media, jak opuszcza klinikę na wózku inwalidzkim. Początkowo widok aktora na wózku wzbudził niemały strach i wielką sensację. W końcu rzadko kiedy zdarza się, aby ktoś po wizycie dentystycznej wylądował na wózku inwalidzkim.

Dlaczego Brad Pitt opuścił gabinet dentystyczny na wózku inwalidzkim?

Fanów Brada i tych, którzy boją się dentystów, jak ognia uspokajamy. Bradowi najprawdopodobniej nic po leczeniu zębów nie było. A fakt, że znalazł się na wózku raczej, związany jest z praktyką szpitala. Chodzi o to, żeby przewieźć pacjenta do samochodu, aby w czasie dochodzenia do siebie po zabiegu dentystycznym przypadkiem np. nie zakręciło mu się w głowie.

Ubrany w wygodne rzeczy Brad Pitt miał także na sobie oprócz maseczki ochronnej, okulary przeciwsłoneczne. Odwożony do wyjścia był przez lekarza lub innego pracownika placówki.

Miejmy tylko nadzieję, że faktycznie to tylko szpitalne procedury i po wizycie u dentysty, Brad Pitt czuje się lepiej, a nie gorzej… 😉

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE