Brad Pitt i Jennifer Aniston znów razem! Wracają wspomnienia sprzed lat

2020-09-15 9:48 mm
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Autor: Emma McIntyre/Getty AFP/East News

Brad Pitt i Jennifer Aniston ponownie wystąpią razem. W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia aktorów w ramach promocji ich wspólnego występu. Brad i Jennifer jednoczą siły wraz z innymi gwiazdami, aby wspomóc fundację finansującą walkę z COVID-19. Fani będą zachwyceni - ostatnio Jennifer i Brad wystąpili razem wiele lat temu!

Brad Pitt i Jennifer Aniston przez lata nie schodzili z pierwszych stron amerykańskich brukowców - ich romans, a następnie małżeństwo i głośny rozwód śledziły miliony fanów. Wielu z nich do dziś nie może pogodzić się z faktem, że Jennifer i Brad nie są już razem.

Plotki o tym, że Brad Pitt i Jennifer Aniston nadal spotykają się ze sobą w tajemnicy przed fanami, co jakiś czas powracają i na nowo rozgrzewają wyobraźnię fanów. I to właśnie dla nich mamy świetną wiadomość: Brad i Jennifer ponownie wystąpią razem - i to charytatywnie.

Nie będzie to jednak film ani serial... 

ESKA XD #001

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Brad Pitt i Jennifer Aniston znowu razem

Już 17 września światło dzienne ujrzy projekt #FastTimesLive, w którym gwiazdy na żywo odegrają zdalnie scenariusz kultowej komedii dla młodzieży "Fast Times at Ridgemont High" ("Beztroskie lata w Ridgemont High") z 1982 roku. 

W projekcie zgodziło się wziąć udział mnóstwo znakomitych gwiazd. Obok Brada Pitta i Jennifer Aniston, scenariusz "Fast Times at Ridgemont High" czytać będą Morgan Freeman, Shia LaBeouf, Julia Roberts, Sean Penn, John Legend i Matthew McConaughey.

Dochód z projektu #FastTimesLive zasili konta dwóch fundacji: CORE, zajmującej się walką z COVID-19, a także REFORM Alliance, która skupia się na reformie amerykańskiego systemu więziennictwa. 

Jennifer Aniston i Brad Pitt poznali się w roku 1994 dzięki swoim menadżerom. W 1998 roku po raz pierwszy wybrali się na randkę. Rok później oficjalnie zadebiutowali jako para.

W listopadzie 1999 roku Jenn i Brad ogłosili zaręczyny. Ślub aktorskiej pary odbył się 29 lipca 2000 roku w Malibu w stanie Kalifornia.

W lutym 2004 roku Jennifer Aniston ogłosiła, że jest gotowa na powiększenie rodziny, ale niestety nie było jej to dane. Kilka miesięcy później Brad Pitt poznał Angelinę Jolie na planie filmu "Mr. and Mrs. Smith".

Resztę historii wszyscy znamy, ale gdybyście chcieli dowiedzieć się więcej o romansach Brada Pitta, koniecznie odpalcie nasz podcast, w których dokładnie przyglądamy się miłosnym podbojom aktora.

Wszystkie dziewczyny Brada Pitta. Posłuchaj czy aktor upodabnia się do swoich partnerek. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE