Borys Szyc zostanie ojcem. Pokazał ciążowy brzuszek partnerki

2019-11-08 12:17 kp
Borys Szyc z partnerką
Autor: WBF

W polskim showbiznesie trwa prawdziwy baby boom! Tym razem radosną nowiną o powiększeniu rodziny pochwalił się Borys Szyc. Partnerka aktora jest w ciąży, o czym możemy przekonać się na własne oczy, bo Borys Szyc pokazał zdjęcia z jej ciążowym brzuszkiem. Kiedy dziecko przyjdzie na świat?

Dopiero, co cieszyliśmy się z narodzin córki Joanny Krupy i gratulowaliśmy ciąży Annie Lewandowskiej, a już przyszedł czas na kolejną, radosną wiadomość. Borys Szyc zostanie ojcem, czym osobiście pochwalił się na swoim profilu na Instagramie.

Borys Szyc pokazał na swoim Instagramie zdjęcia z partnerką, której wyraźnie zaokrąglony brzuszek nie pozostawia wątpliwości w kwestii jej stanu ;) Aktor zażartował też ze słynnej cieszynki Roberta Lewandowskiego!

Borys Szyc zostanie ojcem

Borys Szyc zadziwił fanów, gdy 8 listopada 2019 roku na jego Insta Story pojawił się taki obrazek...

Borys Szyc zostanie ojcem
Autor: Instagram/ Borys Szyc

Wszystko stało się jednak jasne, gdy na Instagramie Borysa Szyca pojawiło się zdjęcie z jego ukochaną. Para zaręczyła się pod koniec 2018 roku, a teraz czeka na kolejne, ważne wydarzenie w życiu - narodziny dziecka.

Trudno opisać to szczęście. Nasza rodzina się powiększy. New kid on the block!!!❤️❤️❤️ kochany nadbagaż:)))

- napisał pod zdjęciem z ciążowym brzuszkiem Borys Szyc.

Warto dodać, że Borys Szyc jest ojcem 15-letniej córki, Sonii, a jego partnerka wychowuje dwie córki. Para chętnie spędzała dotąd czas w całą piątkę - jak podczas ostatniej majówki, którą wszyscy wspólnie spędzili na Krecie.

Gratulujemy!

NAJNOWSZE