Kim Cattrall

i

Autor: LISA O'CONNOR/AFP/East News Producent "And All Like That" o udziale Kim Cattrall w nowym sezonie serialu

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" znowu w komplecie? Producent zdradza szczegóły

2022-06-12 11:12

Kultowy serial "Seks w wielkim mieście" miał swoją premierę 24 LATA TEMU! Od tamtej pory zdobył wielu wiernych fanów na całym świecie, którzy z zapartym tchem czekają na nową serię "And Just Like That", która jest jego kontynuacją. Producent zdradził co dalej z rolą Samanthy, która nie pojawiła się w pierwszym sezonie.

Kiedy ogłoszono pracę nad drugą częścią serialu "And Just Like That", fani zaczęli dociekać, czy Samantha Jones, grana przez Kim Cattrall, pojawi się w nowej serii. Nie ulega bowiem wątpliwości, iż jest ona jedną z ulubionych bohaterek, która za sprawą swojej pewności siebie oraz błyskotliwym wypowiedziom stała się dla wielu kobiet ikoną - wyzwolona, biorąca z życia wszystko czego pragnie. Nic więc dziwnego, że wszyscy chcą ją ponownie zobaczyć u boku równie interesujących przyjaciółek, z których każda reprezentuje inny styl bycia i osobowości.

Kim Cattrall ponownie na ekranie w roli Samanthy Jones?

W pierwszej serii "And Just Like That" na ekranach można było sobaczyć niezastąpioną Sarę Jessicę Parker, która wciela się w postać Carrie, Cynthię Nixon jako Mirandę Hobbes oraz Kristin Davis w roli Charlotte York Goldenblatt. Samantha nie pojawiła się w serialu, ponieważ miała poważny problem ze scenariuszem. Po przeczytaniu scriptu stwierdziła, że nie podoba jej się sposób przedstawienia fabuły, dlatego nie chce brać udziału w projekcie. "And Just Like That" rzeczywiście spotkał się z negatywnymi opiniami, ze względu na mało ambitny scenariusz, jednak wysoka oglądalność zachęciła twórców do pracy nad kolejną serią, której premiera planowana jest na przyszły rok.

Mimo odmowy wzięcia udziału w produkcji, Samantha pojawiła się w serialu, jednak wyłącznie wirtualnie, bowiem wyzwolona bohaterka zamieszkała w Londynie i objęła posadę Specjalistki ds. Public Relations. Przyjaciółki wspominały ją przy okazji różnych perypetii, jednak fizycznie nie pojawiła się w żadnej ze scen.

Producent serialu zapewnił fanów, że Samantha pojawi się w drugiej części "And Just Like That" w podobnej konwencji. Aktorka podtrzymała jednak decyzję o zakończeniu przygody z serialem.

Sonda
Jesteś fanem/ką serialu "Seks w wielkim mieście"?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6