Blanka Lipińska szczerze o swojej orientacji seksualnej. Zdradziła z kim chciałaby stworzyć związek

2022-07-06 10:09 Joanna Dembek
Blanka Lipińska
Autor: AKPA Blanka Lipińska opowiedziała o swojej orientacji seksualnej

Blanka Lipińska na prośbę fanów opowiedziała o swojej orientacji. Autorka powieści erotycznych powiedziała, kto ją pociąga oraz z kim mogłaby stworzyć związek. Celebrytka nie ma nic do ukrycia w tym temacie.

Blanka Lipińska bardzo dba o dobry kontakt ze swoimi fanami na Instagramie, których zebrała się już spora ilość. Autorkę powieści i filmu "365 dni" w sieci śledzi blisko 900 tysięcy obserwujących z całego świata. W zorganizowanej sekcji Q&A jeden z fanów zapytał pisarkę o jej orientację seksualną.

Blanka Lipińska jest zainteresowana bliskimi relacjami z osobami obu płci

To może być duże zaskoczenie dla niektórych fanów, ponieważ do tej pory Blanka spotykała się wyłącznie z mężczyznami, jednak wyznała, że pociągają ją zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Dodała również, że nie byłaby w stanie związać się z osobą tej samej płci. Wyjaśniła jaki jest tego powód.

Mogłabyś być w związku z kobietą? - zapytał użytkownik Instagrama.

Nie, kobiety pociągają mnie w sposób seksualny, ale nie dam rady stworzyć z kobietą "relacji partnerskiej", czyt. związku - wypowiedziała się Blanka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Taniec z gwiazdami 2022 - dwóch mężczyzn w duecie. Kim jest pierwsza w historii jednopłciowa para?

Blanka Lipińska i jej biseksualne doświadczenia

To już nie pierwszy raz, kiedy Blanka zwierzyła się ze swoich preferencji seksualnych. Już w 2018 roku w wywiadzie dla magazynu "VIVA", celebrytka otwarcie opowiedziała o swojej bliskiej relacji z kobietą.

Miałam biseksualny epizod, gdy miałam 21 lat. To był czas ciekawości, odkrywania siebie. Odwiedziła mnie koleżanka, piękna dziewczyna, obcięta na jeżyka. Napiłyśmy się winka, nocowała u mnie, spała ze mną w łóżku. Od słowa do słowa to się wydarzyło. Przyjaźń się skończyła, bo poczułam, że nie mogłabym jej spojrzeć w twarz. To było takie niezaplanowane, takie fizyczne. Ale dowiedziałam się jednej rzeczy. Tak, jak kobieta dotyka drugą kobietę, to żaden facet jej nie dotknie. Ja na przykład nie lubię, jak się mnie głaszcze, choć to absurdalne – boli mnie to. A ona głaskała mnie po ręce i to była ekstra - zwierzyła się dziennikarzowi.

Co więcej, Blanka jest zdania, że każda kobieta jest biseksualna. Z taką wypowiedzią mogłoby się nie zgodzić wiele kobiet.

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052
NAJNOWSZE