Blake Lively i Ryan Reynolds zachwycają na premierze. Co za kreacja!

2021-08-04 22:03 es
Blake Lively i Ryan Reynolds na premierze
Autor: Rex Features/East News

Blake Lively i Ryan Reynolds już od wielu lat tworzą piękną parę. Chociaż obydwoje są wielkimi gwiazdami, cenią sobie prywatność. Zatem fotek, na których się przytulają w social mediach, jest raczej nie wiele. Jednak takie wydarzenia, jak premiera filmu nie mogło zostać przemilczane. Zobaczcie jak Blake Lively i Ryan Reynolds zachwycają na czerwonym dywanie!

Blake Lively i Ryan Reynolds są małżeństwem od 20212 roku. Doczekali się trójki córek: James, 6, Inez, 4, and Betty, rok. Chociaż oboje cieszą się od dawna statusem gwiazdy, udaje im się utrzymać życie prywatne z dala od wścibskich oczu. O ostatniej ciąży Blake Lively dowiedzieliśmy się praktycznie przed jej końcem. Trudno też szukać na Instagramie fotek z porodówki lub zdjęć niemowlęcia.

Czasami jednak Blake Lively i Ryan Reynolds publikują relacje ze swojego życia. Wspólny wypad na premierę filmu to właśnie taka chwila!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Blake Lively i Ryan Reynolds zachwycają na premierze

Rodzice mieli wychodne! Blake Lively i Ryan Reynolds pojawili się na premierze filmu Free Guy. Odbyła się we wtorek wieczorem w AMC Lincoln Square Theatre w Nowym Jorku.

Ryan Reynolds postawił na dość frywolny, jasny garnitur. Pod nim widzimy koszulę w kratę - bez krawata. Natomiast Blake Lively... Ona zaszalała ze stylizacją! Włożyła różową suknię, odsłaniającą sporo ciała. Cała była pokryta cekinami i robiła wspaniałe wrażenie.

Co za wielka noc dla #FreeGuy. A co za wielka noc dla @blakelively, bo to oznacza, że ​​jesteśmy oficjalni na Instagramie. Wiem, jakie to było dla niej ważne.

Napisał z przekąsem Ryan Reynolds pod zdjęciami z premiery na Instagramie.

Prawda, że wyglądali zjawiskowo?

Blake Lively i Ryan Reynolds na premierze
Autor: Rex Features/East News
Blake Lively i Ryan Reynolds na premierze
Autor: Rex Features/East News
NAJNOWSZE