Billie Eilish przyłapana, jak przed kolejną nagrodą błaga: "Proszę, tylko nie ja!" [WIDEO]

2020-01-28 13:13 mw
Billie Eilish i Finneas O'Connell na Grammy 2020
Autor: Emma McIntyre/Getty AFP/East News

Czy Billie Eilish cieszy się z rozbicia banku ze statuetkami Grammy? Niewątpliwie tak! Ale jej reakcja podczas wyczytywania nazwiska kolejnego laureata pokazuje, że nie tylko nie spodziewała się takiego sukcesu, ale też była nim mocno zakłopotana! Zobaczcie filmik, na którym kamery uchwyciły moment, w którym Billie Eilish dowiaduje się o zdobyciu swojej 5. statuetki Grammy 2020!

Billie Eilish to niekwestionowana zwyciężczyni tegorocznej gali Grammy 2020. 18-latka z Los Angeles zdobyła łącznie 5 nagród, w tym wszystkie 4 statuetki w najważniejszych kategoriach. Jednocześnie Billie Eilish stała się najmłodszą artystką, która tego dokonała, bijąc tym samym rekord ustanowiony wcześniej przez Taylor Swift.

Brat Billie Eilish odbierając jedną ze statuetek powiedział, że wraz z siostrą nie tworzyli płyty po to, żeby zdobyć nagrodę i tak naprawdę nie spodziewali się, że dostaną kiedykolwiek statuetkę Grammy.

Myślicie, że to udawana skromność? Sądzą po reakcji Billie Eilish na kolejne nagrody, wygląda na to, że ani trochę!

"PROSZĘ, TYLKO NIE JA..."

Po sieci krąży filmik, na którym widzimy moment, w którym Billie Eilish wraz ze swoim bratem oczekuje na ogłoszenie nazwiska laureata w kategorii Album Roku.

Przypomnijmy, że w tej samej kategorii na nagrodę mieli szansę także Ariana Grande, Lizzo, Post Malone & Swae Lee, Lil Nas X & Billy Ray Cyrus, Bon Iver, Khalid oraz H.E.R.

Kiedy tuż przed ogłoszeniem nazwiska zwycięzcy w kategorii Album of the Year nastała cisza, Billie Eilish powiedziała głośno:

Proszę, tylko NIE JA!

Prośby nie pomogły :) - z głośników po raz piąty rozbrzmiało nazwisko BILLIE EILISH.

Co artystka krzyknęła, kiedy dowiedziała się o kolejnej nagrodzie? Podobno "Thank you", ale wcale nie jesteśmy tego tacy pewni... XD

Zobaczcie ten moment na filmiku poniżej.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE