Billie Eilish

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Billie Eilish najgorzej ubraną gwiazdą? Styl piosenkarki pod ostrzałem internautów

2022-04-13 13:49

20-letnia wokalista wzbudziła kontrowersje swoimi „mrocznymi” kreacjami z czerwonych dywanów. Wielkie, czarne kreacje sprawiły, że Billie Eilish wyglądała ponuro i smutno, co zauważyli fani artystki.

Czarne kreacje Billie Eilish w stylu „emo” niepokoją fanów

Fani Billie Eilish jakiś czas temu zwrócili uwagę na to, iż piosenkarka w ostatnim czasie lubuje się w obszernych czarnych kreacjach. Zarówno na rozdaniu Oskarów jak i Grammy pojawiła się sukniach zakrywających niemal cała jej postać. Falbaniasta suknia od Gucciego odsłaniała jedynie ramiona. Takie kreacje w połączeniu z czarnymi włosami i bladą cerą artystki dały bardzo ponury efekt. Być może wokalistka postanowiła wrócić do modnego na początku wieku stylu „emo”, który charakteryzuje się nieco mrocznym klimatem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Złote Globy 2022 - wyniki. Billie Eilish z kolejną statuetką! Kto jeszcze?

Billie Eilish pokazuje środkowy palec jednej z fanek

Billie nigdy nie próbowała dopasować płynąć z nurtem jeśli chodzi o modę i styl ubierania się. Znana jest z obszernych kreacji, a nawet męskich stylizacji. Od wielu lat Eilish zaangażowana jest również w walkę z body shamingiem, przeciwstawiając się wyśrubowanym standardom kobiecego piękna oraz normom podszytym podwójnymi standardami, które promowane są przez media. Podczas jednej z tras koncertowych pokazywała klip, w którym zrzuca kolejne warstwy ubrań. Jej komentarz do wideo brzmiał: „Jeśli zakładam to, co jest wygodne, nie jestem kobietą. Jeśli zrzucam warstwy, jestem dziw***”. W ten sposób chciała zwrócić uwagę, iż ludzie oceniają innych na podstawie ich proporcji ciała, a to nie powinno mieć miejsca we współczesnym świecie.

Jedna z fanek wokalistki, skrytykowała czarne kreacje Billie z gali rozdania Oskarów i Grammy. Artystka odpowiedziała filmem, w którym siedzi na toalecie pokazując środkowy palec. Być może wybór stylizacji z założenia miał wzbudzać silne emocje? Może to kolejna prowokacja?

Sonda
Co myślisz o jej zmianie wizerunku?
Makijaż inspirowany Billie Eilish
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE