Billie Eilish na Instagramie: Zobacz najdziwniejsze zdjęcia gwiazdy koncertu One World!

2020-04-17 16:02 nk
Billie Eilish
Autor: Instagram.com/billieeilish

Podczas gdy większość światowych gwiazd na Instagramie stara się wyglądać jak najbardziej perfekcyjnie, Billie Eilish jest oryginalna w każdym aspekcie - także w tym dotyczącym mediów społecznościowych! Niektóre zdjęcia na jej profilu są co najmniej dziwne... Zobaczcie te najbardziej osobliwe fotki Billie Eilish!

Billie Eilish wdarła się przebojem do przemysłu muzycznego i zachwyciła wszystkich! Może dlatego, że 18-letnia sensacja muzyki pop jest zaprzeczeniem wszystkiego tego, w co show biznes do dzisiaj wierzył. Nie jest jedną z wielu seksownych, idealnie wystylizowanych laleczek, inwestujących mnóstwo czasu i pieniędzy we włosy, twarz i ciuchy. Billie, owszem, na ubrania wydaje sporo i lubi "świecić" metkami, ale do podkreślania kobiecych kształtów, powiększania ust czy doczepiania rzęs jest ostatnia, a to, co ma na sobie, przeważnie jest luźne, wręcz obszerne i mega wygodne! Gwiazda sama zaznacza, że nie chce, by ludzie oceniali jej figurę, bo od zawsze ma na jej punkcie kompleksy.

Billie Eilish na Instagramie

Również na Instagramie Billie Eilish podkreśla swoją indywidualność. Jej fotki nie są wymuskane i edytowane przez profesjonalnych grafików.

18 kwietnia 2020 Billie Eilish wystąpi na koncercie One World: Together At Home, organizowanym przez Lady Gagę, Światową Organizację Zdrowia i organizację Global Citizen. Podczas tego charytatywnego show online zaprezentuje się wiele światowych gwiazd. W polskich stacjach telewizyjnych wszystko będzie można obejrzeć dzień później.

Prawdę mówiąc, Billie Eilish często zamieszcza w sieci zdjęcia, które są dość dziwne. Nie zastanawiacie się czasem, patrząc na jej profil, co tu się odjaniepawliło?!

Zobaczcie najdziwniejsze zdjęcia z Instagrama Billie Eilish! Macie wśród nich swoje ulubione?

Hotplota.pl: Kłopoty Michaela Buble i One Direction; seksowna Halle Berry w... poduszce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE