Łukasz Darłak

i

Autor: Piotr Molecki/East News

Big Brother: Łukasz Darłak wyśmiewany przez orientację? "Nie chcę się otwierać"

2019-03-21 10:42

Choć Big Brother dopiero się rozkręca, już teraz można śmiało powiedzieć, że jednym ze wzbudzających największe emocje uczestników jest Łukasz Darłak. Mężczyzna przedstawiany jako 26-letni psycholog z Rzeszowa ma za sobą medialne epizody, takie jak gra w paradokumentalnym serialu i relację z Michałem Witkowskim. I to właśnie o jego orientacji seksualnej sporo rozmawiali ostatnio pozostali uczestnicy. Internauci nie kryją swojego oburzenia.

Epizod był biseksualny, ale nie sądzę, że z tego powodu powinienem mówić, że jestem gejem. Jest przecież bardzo dużo osób, którzy są homoseksualni, ale nie widać tego po nich

Nie chciałem odpowiadać na to pytanie, jeszcze jest za wcześnie, nie chcę się otwierać. Dlatego odpowiedziałem im, że jestem hetero, chociaż jestem bi ze skierowaniem na gej

Jakieś pół godziny temu na żywo na playerze Igor się z niego nabijal i parodiowal przy całej grupie, jak Łukasz był w sypialni na górze. Wszyscy się śmiali. Przykre.

Powrót Big Brothera na antenę telewizji zapowiadany był przez TVN jako wielkie wydarzenie. Uczestnicy niecały tydzień temu zamieszkali w domu Wielkiego Brata, a zdania na temat nowej edycji wciąż są podzielone. Nie brakuje zarzutów związanych z doborem ekipy (wszyscy są "piękni i młodzi") czy minutowymi relacjami w TVN7. Już od samego początku wiele kontrowersji wzbudził też jeden z uczestników - Łukasz Darłak.

Łukasz Darłak w Big Brotherze został bowiem przedstawiony jako psycholog z Rzeszowa. Internauci szybko rozpoznali w nim jednak aktora jednej z produkcji paradokumentalnych TVN, a Michał Witkowski ogłosił na Facebooku, że to Łukasz to jedna z jego byłych "ślicznotek". Temat orientacji seksualnej Łukasza Darłaka nie mógł więc nie pojawić się w rozmowach w domu Wielkiego Brata.

Big Brother: Łukasz Darłak ukrywa przed domownikami swoja orientację seksualną

Widzowie śledzący na Playerze poczynania uczestników Big Brothera mieli ostatnio okazję zobaczyć ich rozmowę na temat preferencji seksualnych Łukasza. Znajomy Michała Witkowskiego postanowił nie otwierać się na tak wczesnym etapie przed pozostałymi mieszkańcami domu.

- mówił.

Całą prawdę wyznał później w Pokoju Zwierzeń. Łukasz Darłak przyznał, że nie chciał, by pozostali oceniali go ze względu na orientację seksualną - postanowił więc pozostawić tę informację dla siebie.

- powiedział w Pokoju Zwierzeń.

Lakoniczna odpowiedź Łukasza Darłaka na pytanie współmieszkańców nie usatysfakcjonowała jednak ich ciekawości. Jak donoszą widzowie na instagramowym profilu programu, pod nieobecność Łukasza część z nich... wyśmiewała się z niego i przedrzeźniała go, a całej zabawie przewodniczył Igor.

Igor za to co mówił o Łukaszu powinien w przyszłym tygodniu zostać nominowany...

cała sytuacja, zachowanie Igora i całej grupy przy tym powinno być Łukaszowi pokazane. Okropni ludzie.

wyglądało jakby wszyscy się nabijali. Nikt nawet nie zwrócił mu uwagi czy coś ?

najłatwiej jest się z kogoś wyśmiewać pod jego nieobecność. Przykre to i smutne.

Zobacz też:

HOT TEMAT
Big Brother 2019 - uczestnicy - kim są

Autor: Piotr Molecki/East News

Big Brother 2019 - uczestnicy: Kim są, jak wyglądają i co o nich wiemy? [PEŁNA LISTA]

Kilka osób wspominalo, że pomyśleli o Łukaszu, że jest gejem. On poszedł do sypialni się położyć i w tym czasie była runda Igora żeby o każdym coś powiedzieć i o Łukaszu mówił, że ciepły, że klucha, parodiowal go z wygietymi nadgarstkami a cała grupa się śmiała.

no po nim się można było spodziewać takiej opinii i charakteru, ale słabe w tym jest najbardziej to, że powiedział to co powiedział i robił to co robił pod nieobecność Łukasza. A najsłabsze jest zachowanie reszty grupy, szczególnie osób, z mógłby Łukasz się trzyma w programie najbardziej jak np Magda czy Justyna ?

- czytamy w dyskusji internautów.

Warto przypomnieć przy tym, że uczestnicy Big Brothera nie mają żadnego dostępu do internetu czy innych mediów, a więc z całą pewnością nie mieli okazji zobaczyć postu, który o Łukaszu Darłaku opublikował w sieci Michał Witkowski. To na pewno nie pomogłoby w zdobyciu ich sympatii...

Czy uczestnicy Big Brothera przekonają się do Łukasza Darłaka?

>> Łukasz Darłak to były chłopak Witkowskiego. Pisarz potwierdza: "Ma parcie i talent aktorski"

Michał Witkowski i Łukasz Darłak

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE