Michał Witkowski i Łukasz Darłak

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News

Łukasz Darłak to były chłopak Witkowskiego. Pisarz potwierdza: "Ma parcie i talent aktorski"

2019-03-18 10:48

Jednym z najbardziej interesujących uczestników Big Brothera bez wątpienia jest Łukasz Darłak. Wejście mężczyzny do domu Wielkiego Brata wzbudziło sporo kontrowersji, bo widzowie już teraz oskarżają go o... ściemę. Łukasz Darłak przedstawiony został bowiem jako psycholog z Rzeszowa, a tymczasem widzowie doskonale pamiętają go jako aktora i byłego faceta Michała Witkowskiego. Co więcej - Michaśka osobiście to potwierdził!

Widzowie czekający na premierę nowego Big Brothera nie kryją w sieci swojego rozczarowania uczestnikami show. Wiele wskazuje na to, że zamiast "zwykłych" i naturalnych osób, które zdobywały serca fanów w pierwszych sezonach Big Brothera, tym razem otrzymujemy sporą grupę aspirujących celebrytów, vlogerów i influencerów. Największe kontrowersje już teraz wzbudza jeden z uczestników Big Brothera - Łukasz Darłak.

Jak już pisaliśmy na hotplota.pl, Łukasz Darłak wszedł do domu Wielkiego Brata jako 26-letni psycholog z Rzeszowa. Polskie media i fani szybko dotarli jednak do innych faktów na jego temat - Łukasz ma za sobą rolę w paradokumentalnym serialu i... związek z Michałem Witkowskim.

>> Big Brother: Łukasz Darłak to aktor TVN i ex chłopak Witkowskiego? Widzowie na tropie ściemy!

A to już wyjątkowo ciekawa sprawa, bo Michaśka znany jest ze swojej sympatii do młodszych od niego, pragnących popularności mężczyzn. Jednym z jego towarzyszy był przez jakiś czas właśnie Łukasz Darłak, czego autor Lubiewa nie omieszkał potwierdzić na swoim Facebooku.

Big Brother: Łukasz Darłak i Michał Witkowski byli parą

Michał Witkowski w typowym dla siebie stylu potwierdził w swoim ostatnim poście na Facebooku, że Łukasz Darłak to nie do końca "zwyczajny" psycholog. W końcu ścianki u boku Michaśki to już niezły debiut w show biznesie! Panów można było zobaczyć razem chociażby w 2015 roku na premierze filmu Ziarno Prawdy. Witkowski nie powstrzymał się przed entuzjastycznym wspomnieniem o "zaletach" Łukasza Darłaka jako przyszłego celebryty.

HOT TEMAT
Jak zmienili się uczestnicy pierwszych edycji programu Big Brother?

Autor: Instagram / Manuela Michalak

Jak zmienili się uczestnicy pierwszych edycji programu Big Brother?

Big Brother: Jak zmienili się uczestnicy pierwszych edycji programu? [ZDJĘCIA]

Otóż okazuje się, że mój były chłopak, bardzo miły i inteligentny, nie zasypia gruszek w medialnym popiele, lecz dmucha na żar i rozdmuchuje ogień... Cieszę się, bo zawsze wierzyłem, że ma parcie i jeszcze wypłynie! Trzymam kciuki, Lukas! Widzowie na pewno Cię pokochają, tak jak ja!
Lukas jest ambitny, otwarty, nie boi się nowych wyzwań, nie boi się publiczności i wciąż ma chłopięcą urodę.
Lukas ma talent aktorski, grał ze mną w "Fynf und cfancyś show" w Imce i byliśmy z Karolakiem z niego bardzo zadowoleni! Cieszę się, że przynajmniej jeden z moich chłopaków nie jest leniwy i działa dalej! Witamy z powrotem w showbiznesie, oby na zawsze! Gratuluję Łukaszku i trzymam kciuki! Namieszaj tam!

- napisał Witkowski o uczestniku Big Brothera.

Czy jednak zachwyty Michaśki nad Łukaszem Darlakiem pomogą mu zdobyć sympatię fanów? Czy wobec zarzutów o kłamstwa i zatrudnianie do programu celebrytów, tego typu reklama może zaszkodzić?

A może kibicujecie mu razem z Michałem Witkowskim?

Łukasz Darłak w Big Brother

i

Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Michał Witkowski

i

Autor: TRICOLORS/East News
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE