Beyonce popełniła faux pas na uroczystości pożegnalnej Kobe Bryanta? "To takie OBRAŹLIWE"!

2020-02-25 23:26 nk
Beyonce
Autor: YouTube.com/Los Angeles Lakers

Beyonce otworzyła uroczystość żałobną po śmierci Kobe Bryanta i jego córki, Gianny, swoim poruszającym występem. W czasie wydarzenia piosenkarka wspierała swoją przyjaciółkę, Vanessę Bryant. Jednak jedno jej zachowanie wywołało oburzenie obserwatorów. Ci stwierdzili, że Beyonce postąpiła niestosownie.

24 lutego 2020, prawie miesiąc po tym, jak Kobe Bryant, jego córka Gianna i siedem innych osób zginęło w wypadku helikoptera w kalifornijskim Calabasas, w słynnym Staples Center odbyła się uroczystość upamiętniająca koszykarza i jego 13-letnią Gigi. Wydarzenie, na które przyszły tysiące fanów gwiazdy NBA, jego przyjaciele i rodzina, otworzył piękny występ Beyonce.

Beyonce wywołała oburzenie?!

Po zaśpiewaniu piosenek XO i Helo Beyonce zajęła miejsce w rzędzie tuż za wdową po Kobem, Vanessą Bryant. Artystka pocieszała przyjaciółkę w najtrudniejszych momentach wieczoru.

Jednak nie wszystkie zachowania Beyonce wywołały wzruszenie i aprobatę.

Beyonce jest znana z dużego przewrażliwienia na punkcie swojego wyglądu na zdjęciach. Ponieważ czasem podczas swoich koncertów gwiazda robi dziwne miny i łapie niekorzystne pozy, od kilku lat zabrania robienia sobie zdjęć na publicznych wydarzeniach. Tak stało się i tym razem.

Fotoreporterzy obecni na uroczystości poświęconej Kobe Bryantowi poskarżyli się dziennikarzom, że nawet w tak podniosłym momencie, jak żałoba po serdecznym przyjacielu, Bey myślała o swoim wizerunku. I to do tego stopnia, że w obiekcie zostali rozstawieni specjalni pracownicy, którzy pilnowali, by żaden obiektyw nie był skierowany na artystkę!

Zdaniem fotografów Beyonce przegięła, jeśli chodzi o kontrolowanie rzeczywistości wokół siebie, bo przecież w tej imprezie to nie ona była najważniejsza.

To jest tak obraźliwe dla rodziny Kobego i fanów, Beyonce strasznie kontroluje swój wizerunek - zazwyczaj pozwala na publikację tylko zatwierdzonych, wyselekcjonowanych zdjęć swojej osoby - więc nikt z fotografów na upamiętnieniu Kobego nie miał zgody na zrobienie zdjęcia. Naprawdę, na stypie? Nawet rodzina Michaela Jacksona tego nie zrobiła.

- powiedział informator, związany z organizacją eventu.

Fotografowie nie mogli w to uwierzyć. To wcale nie pomaga wizerunkowi Beyonce, ale robi jej krzywdę. Sprawia, że jest postrzegana jako diva. Uroczystość nie kręciła się wokół niej. (...) Żaden inny artysta tego nie zażądał - ani Christina Aguilera, ani Alicia Keys.

- dodał świadek uroczystości.

Co sądzicie o takim zachowaniu Beyonce?

NAJNOWSZE