Beyonce

i

Autor: instagram.com/beyonce/ Beyonce

Beyonce pokazała kostium na Halloween. Nie poznacie jej! W tym roku jest...

2018-10-31 11:18

Beyonce ma własną tradycję Halloweenową. Co roku przebiera się za znaną gwiazdę. Kim jest tym razem?

To już kolejny rok, kiedy Beyonce zaskakuje przebraniem na Halloween. Gwiazda ma własne zasady, jeśli chodzi o kostiumy. Nie są to jak w przypadku większości celebrytek kuse wersje znanych postaci, a bardzo realistyczne przebrania. Beyonce co roku zamienia się w znaną kobietę. Rok temu była to Lil Kim, a tym razem Queen Bey postawiła na Toni Braxton.

Beyonce jako Toni Braxton

Na instagramie Beyonce znajdziemy jej najnowsze przebranie. Gwiazda zmieniła się nie do poznania! Beyonce ma króciutkie, ciemne włosy i to diametralnie zmieniło jej wizerunek.

>> Intruz wtargnął na scenę podczas koncertu Beyonce i JAYA-Z! Zaczął ich gonić!

Wysyłam miłości i uwielbienie do jednej z naszych utalentowanych legend. Dziękuję za niezliczoną ilość słów. Twój ton, twoje piękno, zasięg i twój talent od Boga są cenne. Zawsze cię kocham. Szczęśliwe Halloween, moi Królowie i Królowie

Napisała piosenkarka.

Beyonce dokładnie odtworzyła okładkę albumu Toni Braxton z 1993 roku. Okładka dotarła do samej Toni i wygląda na to, że ją zachwyciła.

Jak to wyglądasz lepiej ode mnie na mojej okładce? Kocham to! Co za gwiazda! Dzięki za miłość siostro

Pisała na twitterze Toni Braxton.

Zgadzacie się z jej opinią? Która z pań lepiej wypadła na okładce: Beyonce czy Toni Braxton?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE