Beyonce i Jay-Z świętują 13. rocznicę ślubu! Pamiętacie tę ceremonię?

2021-04-04 8:10 kp
EN_01342042_0001
Autor: Rex Features/East News

Beyonce i Jay-Z to jedna z najsłynniejszych i najbardziej wpływowych par świata. Jednocześnie Carterom udaje się żyć na co dzień z dala mediów, co w przypadku tak znanych osób jest nie lada osiągnięciem. Beyonce Knowles i Shawn Corey Carter pobrali się 4 kwietnia 2008 roku, co oznacza, że para świętuje swoją 13 rocznicę ślubu.

Mimo gwiazdorskiego statusu Beyonce i Jaya-Z po trzynastu latach ceremonia ich ślubu wciąż pozostaje dla fanów sporą tajemnicą. Muzycy, w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd, których cieszą przygotowania do ślubu w świetle fleszy i ceremonia z dziennikarzami, swój własny ślub przeżyli niemal w całkowitym sekrecie. Dopiero po latach do mediów zaczęły przedostawać się pierwsze szczegóły dotyczące tamtego dnia.

Beyonce i Jay-Z poznali się w 2000 roku na pokładzie samolotu do Cancun, gdzie oboje mieli wystąpić podczas festiwalu MTV Spring Break. Szybko złapali ze sobą kontakt, jednak na pierwszą randkę wybrali się razem dopiero rok później. Efekt? W 2002 roku nagrali wspólnie niezapomniany numer '03 Bonnie & Clyde, a w 2003 - Crazy In Love. To właśnie za sprawą takich piosenek ujawniali fanom, jak gorące uczucie ich łączy.

Do ślubu Beyonce i Jaya-Z doszło 4 kwietnia 2008 roku. Impreza była ogromną tajemnicą, a jakiekolwiek informacje na jej temat przedostały się do mediów już po fakcie. Para nie poinformowała nawet wcześniej fanów o swoich zaręczynach!

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Beyonce i Jay-Z świętują 13 rocznicę ślubu

Mimo 4 kwietnia 2008 roku dziennikarze od samego rana koczowali pod rezydencją Jaya-Z na Manhattanie - gdzie oficjalnie miało odbywać się branżowe przyjęcie - tego dnia nie udało im się zdobyć żadnych informacji na temat ślubu pary. Na miejscu kolejno pojawiali się m.in. Kelly Rowland i Michelle Williams, Gwyneth Paltrow i Chris Martin oraz rodzice i siostra Beyonce. Łącznie - około 40 zaproszonych gości.

Beyonce i Jay-Z nie tylko nie sprzedali zdjęć z ceremonii do mediów, ale i nie potwierdzili nawet samego ślubu. Pierwsze zdjęcia z tamtego dnia para pokazała 6 lat później - kilka zdjęć wyświetlono na starcie wspólnej trasy koncertowej muzyków On The Run w 2014 roku. Kolejne ujęcia pojawiły się m.in. w teledysku do piosenki All Night.

Rok temu natomiast z okazji rocznicy ślubu Beyonce i Jaya-Z zdjęcie z ceremonii pokazała mama wokalistki, Tina Knowles.

NAJNOWSZE