Beyonce i JAY-Z wygłupiają się na Instagramie! Takich min Bey jeszcze nie widzieliście!

2019-10-20 17:36 nk
Beyonce i Jay-Z
Autor: Instagram.com/beyonce, Invision/Invision/East News

Beyonce i Jay-Z rzadko pozwalają sobie na dystans. Uchodzą raczej za parę, która do wszystkiego - ze swoim wizerunkiem na czele - poodchodzi z totalnym perfekcjonizmem! Znaliście ich z takiego poczucia humoru? Zobaczcie jak Jay-Z i Beyonce robili głupie miny przed obiektywem aparatu! Wygląda na to, że potrójne rodzicielstwo im służy!

W naszych oczach Beyonce uchodziła zawsze za posągową piękność, która nie pozwala sobie na choćby najmniejszą niedoskonałość. Gwiazda ma wizerunek perfekcjonizmu we wszystkim, co robi - czy chodzi o pracę, czy image jej życia prywatnego, czy własny wygląd. Pamiętacie, jak obwieściła światu, że spodziewa się bliźniąt? Perfekcyjnie zaplanowaną i przygotowaną sesją zdjęciową, z której najlepsze zdjęcie zamieściła w sieci.

Wygląda jednak na to, że potrójne macierzyństwo służy Beyonce. Bo czym innym tłumaczyć tę przemianę w podejściu do siebie, jeśli nie wygłupami z dziećmi w domu?!

Beyonce stroi miny

Beyonce zamieściła na swoim Instagramie dwa zdjęcia, jakich nikt się raczej po niej nie spodziewał. Na fotkach z mężem, Jay'em-Z, artystka robi głupie miny do obiektywu!

Na fotkach Beyonce i Jay-Z pozują razem objęci. On ma na sobie biały t-shirt i marynarkę, a ona - długą, połyskującą czerwoną suknię. Eleganckie stylizacje nijak nie komponują się z tym, co dzieje się na twarzy Beyonce. Gwiazda robi miny, jakich żaden jej fan z pewnością u niej nie widział!

I jak tu nie kochać Beyonce? Ta artystka zaskakuje na każdym kroku! A może to zapowiedź nowej, lżejszej muzyki z jej strony?

NAJNOWSZE