Ben Affleck i Ana De Armas na spacerze z psami nie mogą oderwać od siebie oczu! [ZDJĘCIA]

2020-03-31 23:36 nk
Ana De Armas i Ben Affleck
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Ben Affleck i Ana De Armas są w sobie coraz bardziej zakochani! I coraz mniej ich obchodzi to, czy ktoś patrzy, jak okazują sobie uczucia w miejscach publicznych, czy nie! Tak miło patrzy się na takie obrazki w trudnych czasach szalejącej pandemii...

Choć czasy nastały dla wszystkich trudne, są ludzie, którzy w tym światowym kryzysie (a nawet w obecnym centrum światowej pandemii, jakim są Stany Zjednoczone Ameryki) odnajdują swoje szczęście. Ben Affleck, który ma za sobą kilka naprawdę trudnych lat, w końcu odnalazł nową miłość i wygląda, jak zakochany nastolatek!

Ana i Ben jak papużki nierozłączki!

Choć plotki o tym romansie pojawiały się już wcześniej, Ana De Armas i Ben Affleck po raz pierwszy okazali sobie publicznie uczucia na plaży na Kostaryce. On robił jej wówczas zdjęcia, które są jasnym dowodem na to, że miłość aktora jest tak wielka, iż przesłoniła mu wzrok! ;)

Jak widać, Ben i Ana są w sobie nadal szaleńczo zakochani! W poniedziałek, 30 marca 2020, para była ponownie widziana razem na spacerze z psami. Szerokie uśmiechy i wpatrzone w siebie wzajemnie spojrzenia mówią jasno - to jest prawdziwa miłość!

Aż miło patrzy się na tak szczęśliwych ludzi w tak niepewnych i trudnych czasach!

#zostanwdomu domowy trening lekkoatlety Mateusza Borkowskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE