Bella Hadid zachwala współpracę z Rihanną! „Nigdy nie czułam się bardziej pewna siebie”

2019-11-18 12:55 AM
Bella Hadid
Autor: SplashNews.com/East News

Bella Hadid to modelka z wieloma sukcesami. Chodziła na wybiegu dla sławnych projektantów. Była też modelka na pokazie Victoria’s Secret. Jednak jak sama przyznaje, to współpraca z Rihanną sprawiła, że poczuła się pewniej.

Wydawać by się mogło, że Bella Hadid nie ma problemów z poczuciem własnej wartości, ani z pewnością siebie. To jednak błędne spojrzenie. Bella wyznała, że miewa momenty, kiedy czuje się na wybiegu bardzo niepewnie. Taki stan miała, gdy robiła pokaz dla Victoria’s Secret.

BELLA HADID ZACHWYCONA RIHANNĄ

Udziału w pokazie Victoria’s Secret zazdrości Belli niejedna modelka. Ale to nie ta marka sprawiła, że Hadid dobrze czuła się na wybiegu. Jak sama wyznała, najlepiej czuła się na wybiegu podczas pokazu bielizny zaprojektowanej przez Rihannę dla Savage x Fenty!

„Rihanna jest niesamowita. Dla mnie to był pierwszy raz, kiedy byłam na wybiegu i czułam się tak seksownie. Kiedy robiłam pokazy dla innych marek bielizny, nigdy nie czułam się tak pewna siebie na wybiegu, jak u Rihanny. Lubię być inną postacią. Myślę, że w tym momencie niekoniecznie lubię być sobą. Czasami na wybiegu denerwujesz się lub zapominasz, jak mają poruszać się twoje nogi.

Okazuje, się, że bycie modelką Victoria’s Secret to nie dla wszystkich mega przywilej…

NAJNOWSZE