Bella Hadid wyszła na ulicę! Modelka nie tylko w sieci wspiera Palestynę

2021-05-17 15:00 AM
Bella Hadid
Autor: AP/Associated Press/East News

Konflikt palestyńsko-izraelski przybiera na sile. Swoje zdanie na ten temat wyraża coraz więcej gwiazd, które niekiedy stają po przeciwnych sobie stronach. Na temat konfliktu wypowiedziała się już Gal Gadot, a teraz głos w sprawie zabiera Bella Hadid, która nawet wyszła na ulice!

Sytuacja między Palestyną a Izraelem wciąż jest bardzo napięta. Coraz więcej gwiazd zwraca uwagę na konflikt i apeluje o pokój. Niektóre z nich twardo wyrażają swoje poparcie dla jeden ze stron.

Gal Gadot na przykład murem stoi za Izrealem. Aktorka pochodzi właśnie z tego państwa, dlatego niedawno publicznie napisała co sądzi o konflikcie.

Teraz uwagę na nieciekawą sytuację między państwa zwróciła również Bella Hadid. Modelka bardzo przejęła się sytuacją, która dzieje się w kraju, z którego pochodzi jej ojciec. Wyszła również na ulice Nowego Jorku i murem stoi za Palestyną!

Bella Hadid swoje zdanie wyraża także w social mediach. Na Instagramie pojawił się jej wpis:

Moje serce czuje się tak… Być w pobliżu tych pięknych, mądrych, szanujących, kochających, życzliwych i hojnych Palestyńczyków w jednym miejscu… czuję się dopełniona! Jesteśmy rzadką rasą!! <3

- pisała na Instagramie Bella, dołączając serię 8 zdjęć.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
NAJNOWSZE