Bella Hadid TOPLESS namawia fanów, by zostali w domu! Dacie się przekonać?

2020-03-24 16:25 nk
Bella Hadid
Autor: SplashNews.com/East News

Gwiazdy wynajdują różne sposoby, by namówić swoich fanów do pozostania w domach, by uchronić się przed zakażeniem koronawirusem. Bella Hadid wymyśliła jeden z tych najbardziej seksownych. Modelka sfotografowała się topless w lustrze z... burrito w dłoni! Zobaczcie!

Bella Hadid nie należy do kobiet pruderyjnych, co udowadniała już nie raz. Choć modelka nie jest zbyt wylewna, jeśli chodzi o opowiadanie o swoim życiu osobistym, to nie pozostawia wiele wyobraźni fanów w kwestii swojego ciała.

Jak się dowiedzieliśmy z jednej z nowych piosenek The Weeknda, Bella Hadid również w "tych" kwestiach nie jest nieśmiała...

Bella Hadid topless z... burrito!

Bella Hadid dołączyła do gwiazd, które namawiają fanów do pozostania w domach w ramach izolacji przed koronawirusem. Na całym świecie w mediach i w sieci jest promowana akcja #ZostańwDomu, która ma pomóc w zatrzymaniu pandemii koronawirusa.

Bella Hadid z zarazą walczy... swoim ciałem! Modelka zaapelowała do swoich fanów, by nie wychodzili z domów. Ma dla nich nawet kilka pomysłów na spędzanie nadmiaru wolnego czasu!

Ja i moje burrito mówimy wam, byście zostali w środku! Nie tylko dla dobra tylko własnego, ale także dosłownie całego świata i wszystkich ludzi, których kochacie... To jest szalone, bo wszystko, co musimy zrobić, to praca razem, by spowolnić tego wirusa, a ludzie dalej mają problem ze zrozumieniem tego... Nie bądźcie samolubni! Medytujcie! Spędzajcie czas ze swoim psem/kotem/rybkami! One pewnie bardzo się cieszą, mając waszą uwagę przez 24 godziny na dobę!! Nauczcie się robić na drutach! Zwiążcie kilka skarpet! Napiszcie wiersz dla swojej mamy! Nagrywajcie na TikTok, jeśli to lubicie! Poznajcie swój ascendent! Potem nauczcie się o nim! I stańcie się lepszymi osobami! Tak czy inaczej... ostatnia rzecz... nic nowego, ale... myjcie te cholerne ręce, ludzie! Dla ludzi, którzy wciąż pracują i dla tych, którzy nie mogą... Kocham was i myślę o was!

- napisała Bella Hadid na Instagramie, publikując swoje zdjęcie topless.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE