Bella Hadid została BLONDYNKĄ. Jak wygląda w nowym wydaniu?

2021-08-01 15:03 es
Bella Hadid
Autor: AP/Associated Press/East News

Bella Hadid jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek świata. Gwiazda zarabia na swoim wizerunku ogromne pieniądze! Odważyła się go mocno zmienić. Gwiazda odwiedziła fryzjera i zmieniła kolor włosów. Bella Hadid została blondynką! Odmieniony wizerunek zaprezentowała fanom przy okazji nowej kampanii reklamowej. Jak teraz wygląda?

Nazwisko Hadid nierozerwalnie wiąże się ze światem mody. Zapracowała na to Yolanda Hadid, która przetarła swoim córkom szlaki w branży. Starsza z nich, Gigi Hadid ma na koncie niezliczone sukcesy. Ostatnio nieco odsunęła się od pracy, ponieważ urodziła córkę. Na szczęście młodsze rodzeństwo -Bella i Anwar dbają, by o ich nazwisku wciąż było głośno.

Bella Hadid została właśnie zaangażowana w kampanię reklamową marki odzieżowej MISS SIXTY. Nie byłoby w tym nic ekscytującego, gdyby nie pierwsze zdjęcia w ramach tej współpracy...

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Bella Hadid została blondynką

To naprawdę odważna metamorfoza. W świecie modelingu wizerunek jest najważniejszy. Przeprowadzając metamorfozy, można się skazać na utratę kontraktów... Jednak Bella Hadid się tego nie boi. W nowym kolorze Bella Hadid wygląda bosko!

W komentarzach przywołana została Rebekka Harajuku. To alter ego Belli Hadid, które powstało w czasie jej wyjazdu do Japonii. Wówczas modelka także miała blond włosy.

Jak się Wam podoba w takim wydaniu?

NAJNOWSZE