Beata Kozidrak

i

Autor: AKPA Beata Kozidrak wyrusza w trasę koncertową 2022

Beata Kozidrak zarobi krocie na trasie koncertowej. Wiadomo, ile bierze za występ

2022-06-27 14:39

Beata Kozidrak powraca na scenę po skandalu związanym z prowadzeniem auta w stanie nietrzeźwości. Teraz zapowiedziała długą trasę koncertową z zespołem Bajm, a ceny biletów potrafią zaskoczyć. Podliczono zarobki gwiazdy.

Beata Kozidrak zapowiedziała intensywną trasę koncertową, w którą wyrusza już za kilka dni. Oprócz polskich miast odwiedzi również fanów w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Przy szalejącej inflacji nie wszyscy będą mogli pozwolić sobie na tę muzyczną ucztę, ponieważ ceny biletów wyraźnie poszły w górę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Beata Kozidrak znów stanie przed sądem?! Wszystko przez "rażąco łagodną karę"

Beata Kozidrak podreperuje budżet domowy. Wyrusza w długą trasę koncertową

O Beacie Kozidrak było niedawno głośno za sprawą skandalu, który wywołała piosenkarka prowadząc auto pod wpływem alkoholu. Zdarzenie to miało miejsce we wrześniu 2021 roku, a 4 lipca 2022 usłyszała wyrok w sprawie. Sąd uznał ją winną zarzucanego czynu i nałożył na nią karę grzywny w wysokości 50 tys. złotych oraz pięcioletnim zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. Wokalistka zespołu Bajm musi również wpłacić 20 tys. złotych na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Beata Kozidrak jednak szybko podreperuje swój domowy budżet, ponieważ już niedługo wyrusza w trasę koncertową, na której znajdą się aż 22 miasta, zarówno w Polsce jak i za granicą. Jeżeli fanów nie przeważą ceny biletów, zespół zarobi pokaźną kwotę.

Ceny biletów zaczynają się od 99 złotych i sięgają nawet 159 złotych. Dziennikarze "Super Expressu" wyliczyli, że za jeden występ weźmie ok. 60 tys. złotych, więc zarobi ponad 1,3 mln złotych.

Eska Summer City Kielce 2022 START