Beata Kozidrak: Ile zarobiła na reklamie Coca-Coli? Podobno BARDZO DUŻO…

2021-05-16 15:00 RD
Beata Kozidrak
Autor: WBF

Beata Kozidrak ostatnio jest bardzo aktywna zawodowa. Wydała swoją książkę, wzięła również udział w kampanii reklamowej Coca-Coli. Ile na udziale w reklamie zarobiła artystka? Z doniesień medialnych wynika, że to naprawdę spora sumka… Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Beata Kozidrak swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 1978 roku, czyli grubo ponad 40 lat temu. Jej piosenki stały się ogromnymi hitami, które znają całe pokolenia. W ostatnich latach jednak Beata Kozidrak jest coraz bardziej lubiana wśród młodych osób. Nic więc dziwnego, że wystąpiła w hitowej reklamie serialu Orange Is The New Black (Netflix). Niedawno piosenkarka wydała również książkę, w której zdradza wiele informacji dotyczących swojego życia prywatnego.

Ostatnio gwiazda wzięła udział w kampanii reklamowej Coca-Coli. Ile Beata Kozidrak na tym zarobiła?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Oficjalnych informacji na ten temat brak, ale Pudelek informuje, że nie chodzi o małe kwoty.

Gwiazda dostała za nią aż 300 tysięcy złotych! Na takie stawki nie mogą liczyć nawet Małgorzata Rozenek czy Julia Wieniawa, które w branży uchodzą za te, które zgarniają najwięcej

czytamy w artykule na Pudelku. Dziennikarze próbowali skontaktować się managementem marki, ale ten nie udziela informacji na ten temat. Z kolei menadżerka Beaty Kozidrak nie odpowiedziała na pytania dziennikarzy. 

Czy takie wynagrodzenie za udział w kampanii reklamowej jest realne? Tak naprawdę wszystko jest możliwe, ale na “nieoficjalne informacje” zawsze trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. 

NAJNOWSZE