Basia Kurdej-Szatan zorganizuje imprezę dla znajomych z “M jak miłość”!

2021-12-19 12:00

Basia Kurdej-Szatan zapowiedziała, że w przyszłym roku zorganizuje spotkanie ze swoimi koleżankami i kolegami “M jak miłość”. To po tym jak aktorka niespodziewanie i nagle straciła rolę w tym serialu. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Basia Kurdej-Szatan jakiś czas temu zamieściła post w mediach społecznościowych. Aktorka w wulgarny sposób odniosła się do konkretnych działań Straży Granicznej. Sprawą zajmuje się prokuratura, Basia straciła również pracę m.in. w TVP, gdzie od wielu lat grała w serialu M jak miłość.

W wywiadach aktorka wyznała, że zmaga się z wieloma negatywnymi komentarzami. Ludzie mieli jej życzyć m.in. śmierci.

Jednak Basia szybko się pozbierała i wzięła w garść. Obecnie promuje swoją najnowszą książkę "Jak to się stało?".

Pogadane z Sarą James

W jednym z ostatnich wywiadów Kurdej-Szatan wyznała, że mimo wszystko ma sporo pracy. Jednocześnie zapewnia, że "M jak miłość" to nie była jej najważniejsza rola, a praca na planie zajmowała jej tylko kilka dni w miesiącu. 

W związku z tym, że nie było jej ostatnio na planie "M jak miłość", nie miała okazji pożegnać się ze swoimi kolegami z pracy.

Przez to, że nie było mnie na planie przez ostatnie parę miesięcy, to ja nie miałam okazji się ze wszystkimi zobaczyć. Na pewno będę chciała. (...) W nowym roku coś zorganizuje, aby się ze wszystkimi spotkać i pożegnać

zapowiada aktorka. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Bary koktajlowe to może dobre miejsce na randkę, ale ja wolę kawiarnie. Nie wiem, czy chcę inwestować czas w randki. Na zawsze pozostanę singielką! Kim jestem?