Basia Kurdej-Szatan o rozwodzie: MIAŁAM TAKIE MYŚLI!

2021-12-04 20:00 RD
Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
Autor: WBF Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - czy powiększy się im rodzina?

Basia Kurdej-Szatan w swojej książce zebrała się na niejedno szczere wyznanie. Jedno z nich dotyczy rozwodu z mężem. Aktorka wyznała, że miała takie myśli. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Basia Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Jej ostatnie słowa w mediach społecznościowych odbiły się szerokim echem. Po obejrzeniu jednego z filmików z polsko-białoruskiej granicy w emocjonalnym wpisie znalazło się wiele przekleństw. Aktorka straciła między innymi rolę w serialu M jak miłość. Jej sprawą zajęła się również prokuratura. 

Nie przeszkodziło to w premierze książki o jej życiu. To właśnie w niej Basia przyznała, że myślała o rozwodzie. 

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Problemy w swoim związku, Kurdej-Szatan opisuje w książce następująco:

W najgorszych momentach, podczas kłótni, w złości. Nie chciałam rozwodu, ale miałam takie myśli. Przez to, że tak się mijaliśmy, jeżeli chodzi o charakter, podejście do życia, patrzenie na świat. Miałam wtedy wrażenie, że jednak do siebie nie pasujemy i że widocznie za szybko się pobraliśmy. 

Gwiazda postanowiła jednak spróbować naprawić związek, zamiast kończyć go rozwodem. Pod uwagę brała bowiem przede wszystkim dobro córki.

Byłoby to dla mnie trudne, bo jestem z pełnej rodziny i wiem, jak mnie to ukształtowało i jak było dla mnie ważne. Nie chciałam fundować Hani takiej traumy.

Obecnie małżeństwo ma się dobrze. 

Barbara Kurdej-Szatan urodziła się 22 sierpnia 1985 roku w Opolu. Jest polską aktorką i prezenterką telewizyjną. Stała się popularna dzięki udziałowi w serii reklam telewizyjnych sieci Play. Później jej kariera nabrała tempa. Przez wiele lat była gwiazdą TVP, gdzie prowadziła najważniejsze wydarzenia oraz festiwale.

W listopadzie 2021 r., odnosząc się do filmiku obejrzanego w Internecie, Barbara w wulgarny sposób odniosła się do działań Straży Granicznej. Spadła na nią fala hejtu. Aktorka została wyrzucona między innymi z serialu M jak miłość, w którym grała od wielu lat.

Ekipa - Sezon 3. Ile wiesz o Frizie i jego przyjaciołach?

Pytanie 1 z 10
Utwór 3KIPA został wydany
NAJNOWSZE