Gwiazdy

Bartek Wrona odnowił mega hit! Czeka nas wielki powrót Just 5!?

2024-05-17 14:23

Bartek Wrona, znany z popularnego w latach 90. bandy Just 5 zaskoczył w mediach społecznościowych wiadomością na teraz odświeżonej wersji piosenki "Gzie nie ma róż" i tym samym wywołał szereg spekulacji na temat reaktywacji zespołu.

Bartek Wrona był jednym z członków boysbandu Just 5, założonego w 1997 roku. Oprócz niego w skład zespołu wchodzili: Grzegorz Kopala, Shadi Atoun, Daniel Moszczyński oraz Robert Kryla. W tym samym roku pojawiła się ich pierwsza płyta zatytułowana "Kolorowe sny", na której znalazły się numery, które skradły serca nastoletnich fanów i podbijały listy przebojów. Łącznie, grupa ma na koncie trzy albumy: oprócz wymienionego wcześniej krążka, na rynku pojawiły się także: "Zaczarowany świat" (1998) oraz Cienie wielkich miast (1999). Just 5 zrezygnowało z dalszej działalności w 2002 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bartek Wrona w szpitalu. Wokalista trafił do niego tuż przed koncertem

Chłopaki z Just5 po latach. Tak dzisiaj wyglądają członkowie słynnego boysbandu!

Bartek Wrona zapowiada utwór "Gdzie nie ma róż", a fani dopytują o reaktywację boysbandu

Bartek Wrona cieszył się największą popularnością spośród wszystkich członków zespołu Just 5. Jako młody chłopak był bożyszczem dziewcząt i młodych kobiet. Urodził się 5 marca w 1982 roku w Poznaniu, to oznacza, że obecnie ma 42 lata. Bartek nadal ma grupę wiernych fanów, którzy są aktywni chociażby w jego mediach społecznościowych. Jego profil obserwuje aktualnie ponad 19 tys. użytkowników.

Bartek Wrona relacjonuje w social mediach swoje rodzinne życie, a także zawodowe aktywności. Były członek Just 5 od 2001 roku rozwija bowiem swoją solową karierę. Koncertuje, a także zajmuje się konferansjerką, a teraz zaskoczył swoich fanów niebywałą wiadomością. Zapowiedział premierę nowej wersji piosenki "Gdzie nie ma róż"! Utwory będzie można słuchać w streamingach i na YouTubie już od północy!

Pracuj w ciszy a efekt niech robi hałas !! I o to efekt. Już jutro PREMIERA JUST5. Subskrybujcie,Lajkujcie,komentujcie udostępniajcie nich idzie w świat robić hałas

czytamy w poście.

Bartek Wrona obudził w swoich fanach młodzieńcze wspomnienia z końca lat 90. - Jestem bardzo ciekawa,tym bardziej,że Just 5 był moim zespołem z młodzieńczych lat // O ja o ja o ja! Czy ja wsiadłam do kapsuły czasu i wróciłam do 1997? // Zasypiałam z plakatem Just5 // Moje nastoletnie lata uwielbiałam, to były czasy, pozdrawiam // Ale by było cudownie gdybyście wrócili, ale tylko w oryginalnym składzie - czytamy w komentarzach.