Barby Kelly z The Kelly Family nie żyje. Rodzina wydała oświadczenie

2021-04-20 17:20 mm
Barby Kelly z The Kelly Family nie żyje
Autor: youtube.com / The Kelly Family

Nie żyje Barby Kelly, należąca do legendarnej grupy The Kelly Family, popularnej w latach 90. amerykańsko-europejskiej rodzinnej formacji muzycznej. Barby Kelly zmarła w wieku 45 lat po krótkiej chorobie. Jaka była przyczyna śmierci i co pisze rodzina artystki?

20 kwietnia nadeszła bardzo smutna informacja ze świata muzyki. Nie żyje Barby Kelly, członkini legendarnej grupy The Kelly Family. 

Barbara Ann Kelly zmarła po krótkiej chorobie w wieku 45 lat.

Rodzina Barby Kelly wydała oświadczenie

Jak się okazuje, Barby Kelly zmarła w czwartek 15 kwietnia, jednak rodzina zdecydowała się poinformować o tym fakcie opinię publiczną dopiero 5 dni później. 

Na Facebooku pojawiło się specjalne oświadczenie, w którym członkowie rodziny Kelly piszą:

Grupa The Kelly Family została założona jeszcze w latach 70. przez Barbarę Ann Kelly i jej męża Daniela. W skład zespołu wchodziło łącznie 11 osób. Grupa ma na koncie ponad 20 albumów. 

Nasza ukochana siostra Barby zmarła kilka dni temu po krótkiej chorobie. Jesteśmy głęboko zasmuceni i prosimy o zrozumienie faktu, że obecnie nie udzielamy komentarzy. Będzie nam nieskończenie tęsknić za Barby i zawsze będziemy ją nosić w naszych sercach. Dziękujemy za troskę i modlitwy.Rodzina Kelly

"Unsere geliebte Schwester Barby ist nach kurzer Krankheit vor wenigen Tagen von uns gegangen. Wir sind in tiefer...Opublikowany przez Kelly Family Wtorek, 20 kwietnia 2021
NAJNOWSZE