Barbara Kurdej-Szatan

i

Autor: WBF

Barbara Kurdej-Szatan stanie przed sądem? Prokuratura wszczęła śledztwo!

2021-11-09 10:52

Barbara Kurdej-Szatan może mieć poważne problemy. Swoją niedawną wypowiedzią na Instagramie nie tylko naraziła się na hejt, ale także na problemy z prawem. Czy aktorka trafi przed sąd?

Na Instagramie Barbary Kurdej-Szatan pojawił się wpis, w którym aktorka w sposób obraźliwy odniosła się do funkcjonariuszy Straży Granicznej. Post został szybko usunięty, ale nie oznacza to, że Kurdej-Szatan cała sytuacja uszła na sucho. Sprawą zajęła się prokuratura!

W piątek 5 listopada, fani Barbary Kurdej-Szatan na Instagramie mogli przeczytać niezwykle emocjonalny wpis, podczas którego aktorka nawiązała do obecnej sytuacji na wschodniej granicy kraju.

Basia w ostrych słowach nawiązała do funkcjonariuszy Straży Granicznej, których nazwała „maszynami bez serca, bez mózgu, bez niczego”.

Barbara Kurdej-Szatan w związku ze swoimi słowami może mieć poważne konsekwencje. Prokuratura już wszczęła dochodzenia. Zawiadomienie miał złożyć Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu.

Składamy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez celebrytkę Barbarę Kurdej-Szatan

- brzmiał wpis ośrodka na Twitterze.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie 8 listopada 2021 r. wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej. 

– potwierdza w rozmowie z portalem tvp.info rzeczniczka tej prokuratury Aleksandra Skrzyniarz.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Co świętowała ostatnio Jessica Simpson?

Zobacz też: Kristen Stewart na brytyjskiej premierze filmu Spencer

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2