Barbara Kurdej-Szatan pokazała synka! Do kogo bardziej podobny?

2020-10-22 8:30 kp
Barbara Kurdej-Szatan
Autor: WBF

Barbara Kurdej-Szatan od miesiąca jest szczęśliwą mamą małego Henia. Aktorka spędza każdą chwilę z synkiem, ciesząc się tymi dniami, gdy jest mały - czas tak szybko przecież leci! Już teraz możemy zobaczyć, jak Henio wyrósł od momentu, w którym gwiazda pokazała go fanom w sieci. Teraz po raz pierwszy możemy przyjrzeć się maluchowi z bliska! Ale słodziak :)

Wrzesień był niezwykłym miesiącem w showbiznesie - panował wtedy prawdziwy baby boom i praktycznie każdego dnia informowaliśmy o narodzinach kolejnych maluchów gwiazd. W tamtym czasie po raz drugi mamą została również Barbara Kurdej-Szatan, która powitała na świecie synka Henia.

Aktorka była bardzo aktywna przez całą ciążę. Gwiazda chętnie dzieliła się z fanami na Instagramie przygotowaniami do przywitania dziecka na świecie i tym, jak spędza czas ze swoim mężem, Rafałem Szatanem. Wreszcie to on jako pierwszy poinformował we wrześniu internautów, że syn pary jest już z nimi.

ESKA XD #006

Barbara Kurdej-Szatan z synkiem

Od narodzin Henia Szatana minął nieco ponad miesiąc. Właśnie teraz Basia po raz pierwszy zapozowała z chłopcem do zdjęcia, na którym możemy przyjrzeć mu się z bliska. Dotąd bowiem mały był na zdjęciach zajęty głównie jedzeniem lub spaniem :)

Fani natychmiast zarzucili młodą mamę komplementami na temat jej i malucha. Nie dziwimy się - wyglądają jak z obrazka!

>> Barbara Kurdej-Szatan karmi piersią na Instagramie. Fani: "Piękne i prawdziwe"

Wyświetl ten post na Instagramie.
#miłość #❤️ #mójchłopak :))))) Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)
NAJNOWSZE