Babcia Kim Kardashian skończyła 87 lat! Wygląda na swój wiek?

2021-07-27 14:00 AM
Kim Kardashian z babcią
Autor: Splash News/EAST NEWS

Klan Kardashian/Jenner należy do niezwykle rodzinnych osób. Mimo tego, że często są między nimi jakieś spiny, to koniec końców zawsze staną za sobą murem. Rodzina dba o siebie nawzajem i pamięta o urodzinach każdego z członków rodziny. Babcia sióstr skończyła 87 lat, z tej okazji na Instagramie Kim pojawiła się seria rodzinnych fotek. Mary Jo Campbell wygląda na swój wiek?

Rodzina Kardashian/Jenner nie ukrywa, że lubi poprawiać urodę, ale oprócz tego rodzina może pochwalić się dobrymi genami. Patrząc na Mary Jo Campbell, czyli babcię Kim Kardashian i jej sióstr oraz brata Roba Kardashiana aż chce się powiedzieć, że czas dla niej stanął.

Babcia Kardashianek co jakiś czas pojawiała się w rodzinnym reality show Z kamerą u Kardashianów. Co prawda nigdy nie występowała samodzielnie, ani nie miała osobnego wątku, jednak widzowie zdążyli ją poznać. Brała udział w rodzinnych uroczystościach i często była odwiedzana przez wnuków.

Trudno w to uwierzyć, ale Mary Jo Campbell skończyła 87 lat. Z tej okazji na Instagramie Kim Kardashian pojawiła się seria dziesięciu zdjęć, na których jej babcia pozuje z rodziną. Urocze fotki, Kim podpisała:

Wszystkiego najlepszego z okazji 87 urodzin MJ!!!! Jesteś kobietą, która nauczyła mnie etyki pracy i tak wiele rzeczy o życiu, miłości i związkach! Jestem bardzo wdzięczna, że mam ciebie po swojej stronie, że zawsze przychodzisz, kiedy potrzebuję kogoś, kto przetrwa to ze mną! Tak bardzo cię kocham i mam nadzieję, że dzisiaj jest dla ciebie magiczne babciu. Bardzo cię kocham!!!

Również instagramowe życzenia razem z fotkami złożyła Kris Jenner, czyli córka Mary Jo Campbell.

Spójrzcie na fotki poniżej, prawda, że babcia Kardashianek nie wygląda na swój wiek?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE